Drzwi wewnętrzne SMART. Stwórz swoje własne drzwi!

Aranżacja wnętrz stawia na równi stylistykę i wygodę. Mieszkanie spełni nasze oczekiwania, jeśli zapewnimy w nim odpowiednio dużo miejsca do przechowywania, nawet w nietypowych miejscach. Podążając tym tropem, firma VOX proponuje nowatorską linię drzwi SMART. Ich powierzchnię można wykorzystać do przechowywania drobiazgów i akcesoriów. Od dziś obie strony drzwi nie muszą być identyczne!

Drzwi wewnętrzne Smart VOX
Drzwi wewnętrzne Smart VOX
Drzwi wewnętrzne Smart VOX
Drzwi wewnętrzne Smart VOX
Drzwi wewnętrzne Smart VOX

Można śmiało powiedzieć, że dom jest naszą przestrzenią, światem i przeznaczeniem. To w nim możemy robić co nam w duszy gra, na co tylko mamy ochotę. A wyposażenie ma nam to ułatwiać, nie ograniczać. Drzwi z tablicą magnetyczną? A może z lustrem? Nowatorskie drzwi SMART z dodatkowymi akcesoriami, stwarzają  nowe możliwości aranżacji wnętrz. Teraz przechowywanie i personalizacja własnego mieszkania nabiera zupełnie innego wymiaru. Dzięki nim twoja domowa przestrzeń  stanie się oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Drzwi wewnętrzne SMART z nowatorskimi rozwiązaniami

Często brakuje Ci w pokoju miejsca na podręczne rzeczy? Zdarza Ci się zapomnieć o ważnych wydarzeniach, bo ich nigdzie nie zapisałeś? Z myślą o takich prostych potrzebach, powstały drzwi SMART. Dzięki przydatnym akcesoriom, montowanym na drzwiach, zyskujesz wygodne miejsce do przechowywania małych rzeczy bez konieczności wstawiania dodatkowych mebli. Drzwi SMART występują w 7 kolorach, do których możesz wybierać dodatki spośród 12 różnych akcesoriów. Dzięki temu dopasujesz idealnie drzwi do swojego mieszkania i do funkcji, jaką mają spełniać. W końcu możesz mieszkać, jak chcesz i lubisz.

•    Drzwi SMART do łazienki z akcesoriami na kosmetyczne drobiazgi

Jeśli w Twojej łazience często giną drobiazgi, bo nie ma ich gdzie odłożyć, drzwi SMART rozwiążą ten problem natychmiast. Łatwo zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania zarówno w małym, jak i dużym pomieszczeniu. Teraz wielkość pomieszczenia nie gra roli. Łatwo uporządkujesz łazienkowe przybory na wieszakach i w pojemnikach umieszczonych na drzwiach, tak by na co dzień wygodnie z nich korzystać. Drzwi SMART nie tylko oddzielają pomieszczenia ale ułatwiają przechowywanie.

•    Drzwi SMART pomogą zorganizować przechowywanie w przedpokoju

Przedpokój to miejsce, które powinno organizować przestrzeń całego domu. Dodatkowe miejsce do przechowywania podręcznych drobiazgów ułatwi komunikację wszystkim domownikom.  Teraz możesz zostawić najbliższym wiadomość, odwiesić klucze, schować wszystko czego potrzebujesz codziennie przed wyjściem z domu.

•    Drzwi SMART z akcesoriami w pokoju dziecka

Potrzeby małych domowników zmieniają sie w zawrotnym tempie. Funkcje drzwi SMART również. W prosty sposób wprowadzisz nowe rozwiązania dla rosnących maluchów, choć drzwi przez lata pozostaną te same. Drzwi SMART z ułatwiającymi życie akcesoriami nie odmówią współpracy. Wieszaki schowki z powodzeniem udźwigną i przechowają wszystkie nastoletnie skarby i tajemnice - udźwig śruby to nawet  5 kg.

•    Drzwi SMART  w sypialni pomogą zaoszczędzić czas rano

Często brakuje miejsca na podręczne rzeczy. Teraz możesz dobrać sobie schowki, pojemniki i wieszaki według własnych potrzeb i ilości rzeczy, które chcesz tam pomieścić.  Wszyscy wiemy, że o pranku liczy sie każda minuta. Po co tracić czas i nerwy szukając rzeczy porozkładanych w różnych miejscach? Dzięki nowatorskim akcesoriom, wszystko co najważniejsze zawsze będzie w jednym miejscu, pod ręką.

Drzwi SMART - 3 poziomy innowacyjnych rozwiązań

Firma  VOX stara się odpowiadać na realne potrzeby użytkowników i tworzyć dla nich unikatowe rozwiązania. Dlatego drzwi SMART, to pierwsza, tak unikatowa koncepcja na rynku. Wszystkie pomysły w ramach linii SMART wyrażają się na 3 poziomach innowacyjnych rozwiązań:
•    Akcesoria - dają możliwość personalizacji własnych drzwi. Możesz skorzystać z porad architektów lub sam skomponować swoje drzwi.
•    Montaż - szybko możesz montować (w 3 krokach), demontować i wymieniać akcesoria. Bez problemu możesz też zamontować własne dekoracje. Śruby udźwigną do 5 kg.
•    Kolorystyka - drzwi Smart dostępne są w 7 wybarwieniach. Wszystkie występują w opcji z mufami i bez. Sam decydujesz, jakie drzwi chcesz zastosować z swoim wnętrzu, a kolorystyka zawsze będzie zgodna.
Wybieraj dodatki spośród 12 różnych akcesoriów. W końcu możesz żyć, jak chcesz i lubisz.

 

Montaż akcesoriów w drzwiach SMART 


•    KROK 1
W zestawie znajdziesz komplet 10 śrub (czarne lub białe) do montażu akcesoriów, które wkręcasz w gotowe mufy (łączniki).
•    KROK 2
Następnie za pomocą śrub możesz montować w wybranym przez siebie miejscu potrzebne akcesoria.
•    KROK 3
W prostu sposób zmieniasz dodatki i ich miejsce. Kilka sekund i możesz cieszyć sie nowymi możliwościami.

Drzwi SMART w wersji klasycznej

Wszyscy wiemy jak ważna jest aranżacja całego mieszkania. Dlatego w ramach kolekcji SMART dostępne są również drzwi bez muf, czyli miejsc do których przymocowujemy akcesoria. Dzięki temu możesz swobodnie decydować, w których pomieszczeniach przydatna będzie funkcja dodatkowego przechowywania, a w których wystarczą klasyczne, zgrane kolorystycznie z pozostałymi drzwi. W ramach kolekcji SMART dostępne są też klamki, których kolorystyka jest zbieżna z kolorystyką muf.

 

Więcej o drzwiach Smart znajdziesz: www.vox.pl

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Vox

POLECANE ARTYKUŁY