Nowoczesne okna dachowe VELUX z szybami dwukomorowymi. Premiera roku 2017!

 VELUX Premiera roku

Fot. materiały prasowe Velux

Okna dachowe Standard Plus z szybami dwukomorowymi marki VELUX – dla miłośników energooszczędności i komfortu w atrakcyjnej cenie! To jest prawdziwa REWOLUCJA RYNKOWA!

Długa i mroźna zima niektórym tak bardzo dawała się we znaki, że chodzili w domu w ciepłym swetrze. Od teraz będą mogli tego uniknąć: premierę rynkową mają właśnie trójszybowe okna dachowe VELUX w korzystnych cenach! Dodatkowa warstwa szkła, a także unikatowa konstrukcja ThermoTechnology™ znacznie lepiej chronią mieszkanie przed chłodem niż zwykłe okna. Miłośnicy designu mają wybór, bo okna występują w dwóch rodzajach wykończenia. Okno VELUX GLL to naturalna sosna, która nadaje wnętrzom przytulności. Z kolei VELUX GLU wykonane jest z drewna pokrytego poliuretanem i ma biały kolor, dzięki czemu pasuje do nowoczesnych aranżacji. Bogata gama rolet i żaluzji sprawi, że takie okna będą ozdobą każdego wnętrza.

DLA FANÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW


Nowe okna dachowe VELUX z szybami dwukomorowymi mają bardzo dobrą izolacyjność Uw=1,1W/(m2K), która odpowiada warunkom technicznym, jakie będą obowiązywały w 2021 r.

DLA ZDROWEGO DOMU: okna z wentylacją

Wszystkie modele okien dachowych Standard Plus z szybami dwukomorowymi marki VELUX wyposażone są w wydajną wentylację z filtrami, która dostarcza do wnętrza świeże powietrze nawet przy zamkniętych oknach.


 Okna dachowe VELUX

Fot. materiały prasowe Velux

MOCNE STRONY okien dachowych Velux

Okna dachowe Standard Plus VELUX występują z różnymi systemami otwierania: uchwytem na górze lub klamką na dole. Z łatwością można też przerobić je na otwierane elektryczne.

 Okna dachowe VELUX

Fot. materiały prasowe Velux

 

Sprawdź szczegóły: więcej informacji znajdziesz na stronie www.velux.pl

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Velux

POLECANE ARTYKUŁY