Salon z aneksem kuchennym

Witam, zrobiłam sama dwie aranżacje salonu z aneksem kuchennym, ale nie wiem na którą wersję się zdecydować? Jest to salon, do którego się wchodzi bezpośrednio z korytarza, tzn. nie ma przedpokoju. W wersji ze ścianką z tyłu krótszej strony kuchni ma być nieduża szafa natomiast w drugiej wersji tam gdzie są dwa lustra byłyby dwie szafy o głębokości ok 25 cm. na chociażby buty, torebkę, kurtkę. 

Monika Czerwińska-Konarska

radzi stylista: Monika Czerwińska-Konarska

Cechą wspólną wnętrz, które projektuję, jest dążenie do niepowielania schematów. Tworzenie aranżacji spójnych i zgodnych z potrzebami, kierując się ulubionym powiedzeniem Coco Chanel, że "LUKSUS to wygoda"! Lubię łączyć style - stare z nowym, tanie z drogim… jednocześnie pozostawiając miejsce na nowy obraz, zdjęcie czy czytaną właśnie książkę. Każdą nową przestrzeń traktuję jak wyzwanie!

Dzień dobry Pani Beato,obejrzałam oba projekty. W obu kuchnia z jadalnią dominują wspólną przestrzeń salonu z kuchnią. Jeśli o to Pani chodziło to w porządku. Myślę, że projekt ze ścianką zamykającą fragment kuchni będzie lepszy, bo przestrzenie (salonu i kuchni) są bardziej zrównoważone. Przy mniejszym stole (może być rozkładany) pojawi się miejsce na fotel, przedłużony jeden segment sofy lub niewielki stolik kawowy. We wnękach za sofą jest miesce na półki - domową bibliotekę lub zamykane szafki. Pozdrawiam,

Salon z kuchnią i jadalnią
W małym mieszkaniu sprawdza się połączona przestrzeń salonu, kuchni i jadalni. Wszystkie meble powinny być proporcjonalnej wielkości by żadna funkcja nie dominowała przestrzeni.
Zobacz również