Dekoracja okna w sypialni

Dzień dobry, muszę wybrać jakieś zasłony i firany do sypialni. Sąsiedzi są dosyć daleko, ale nie lubię kiedy latem robi się w sypialni zbyt wcześnie jasno. Kiedyś miałam żaluzje i dobrze się sprawdzały. Dostęp do okna nie jest zbyt wygodny, stoi tam komoda.

Monika Czerwińska-Konarska

radzi stylista: Monika Czerwińska-Konarska

Cechą wspólną wnętrz, które projektuję, jest dążenie do niepowielania schematów. Tworzenie aranżacji spójnych i zgodnych z potrzebami, kierując się ulubionym powiedzeniem Coco Chanel, że "LUKSUS to wygoda"! Lubię łączyć style - stare z nowym, tanie z drogim… jednocześnie pozostawiając miejsce na nowy obraz, zdjęcie czy czytaną właśnie książkę. Każdą nową przestrzeń traktuję jak wyzwanie!

Pani Natalio, żaluzje nie są teraz zbyt modne, częściej wybieramy rolety i zasłony. Jednak jeśli dostęp okna jest utrudniony i zależy też Pani na intymności w ciągu dnia - w sypialni, w której się ubieramy to jak najbardziej zrozumiałe - żaluzje będą najlepszym rozwiązaniem. By było bardziej stylowo proponnuję żaluzje drewniane, dobrane kolorystycznie do stolarki okiennej. Jeśli okna są białe, żaluzje mogą być metalowe - srebrne lub białe. Pozdrawiam,

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.
Zobacz również