Dekoracja ciemnej ściany w salonie

Witam serdecznie, proszę o poradę dotyczącą dekoracji ciemnej ściany w salonie. Przy ścianie jest komoda, w suficie podwieszanym małe lampy. Po obu stronach komody znajdują się dwe zielone kwiaty. Proszę o poradę. Dołączam zdjęcie.

Monika Czerwińska-Konarska

radzi stylista: Monika Czerwińska-Konarska

Cechą wspólną wnętrz, które projektuję, jest dążenie do niepowielania schematów. Tworzenie aranżacji spójnych i zgodnych z potrzebami, kierując się ulubionym powiedzeniem Coco Chanel, że "LUKSUS to wygoda"! Lubię łączyć style - stare z nowym, tanie z drogim… jednocześnie pozostawiając miejsce na nowy obraz, zdjęcie czy czytaną właśnie książkę. Każdą nową przestrzeń traktuję jak wyzwanie!

Dzień dobry, ciemna ściana stworzona jest do zorganizowania na niej dekoracji w formie domowej galerii zdjęć. Najładniej będą wyglądały czarno - białe fotografie, w czarnych ramach różnej wielkości. Jedna lub dwie najwieksze ramy mogą być postawione na komodzie i oparte o ścianę. Teraz modne w dekoracji ścian są także specjalne płytkie półki na których ustawia się ramy - w ten sposób łatwo zmieniać dekorację bez wbijania nowych haczyków w ścianę. Powodzenia,

Inspiracje:

1. Domowa galeria: jak wieszać obrazy na ścianie?

2. Jak wieszać obrazy na ścianie nad kanapą?

3. Półka ścienna na ramy

Domowa galeria zdjęć
Na ciemnej ścianie świetnie będzie wyglądała galeria czarno - białych zdjęć w czarnych ramach różnej wielkości.
Zobacz również