Kolor rolet dzień - noc do salonu?

Jakie dobrać kolor rolety dzień-noc do salonu, jeżeli w pomieszczeniu będą tapety w szaro-białe fale z brokatem, panele dąb lindos, meble w kolorze jasno - orzechowym. Myślałam o roletach w kolorze turkusowym lub śliwkowym żeby ożywić pokój, ale nie mogę się zdecydować. Może jakiś inny kolor będzie pasował? Bardzo proszę o radę.

Nina Korzec-Molenda

radzi stylista: Nina Korzec-Molenda

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Moje zainteresowania: Staram się projektować nie tylko architekturę i styl wnętrza, ale przede wszystkim jego atmosferę. Atmosferę domu Twoich marzeń.

Witam, Rolety dzień-noc są mocnym akcentem same w sobie. Mocne pasy zwracają na siebie uwagę, nie potrzebują już intensywnej barwy chyba, że koncepcja zakłada skupienie uwagi na oknach. W tym przypadku chyba tak nie jest. Radziłabym zastosować kolor neutralny (jasno-szary ewentualnie biały). Kolor fioletowy czy turkusowy a najlepiej połączenie tych barw można zastosować w dodatkach. Efekt będzie ciekawszy. Pozdrawiam Nina Korzec-Molenda

Modne rolety rzymskie
Rolety w kolorach neutralnych chronią wnętrze przed słońcem i wścibskim wzrokiem sąsiadów, ale są też ładnym dopełnieniem aranżacji wnętrza.
Zobacz również