Co zrobić z kuchnią.....

Dzień dobry, Kieruję się z zapytaniem w jaki sposób urządzić kuchnię, aby była praktyczna i wygodna dla 5 osobowej rodziny. Będę wdzięczna za wskazówki. Kuchnia niestety znajduje się od północnej strony domu :( Będę wdzięczna za pomoc :)

Eliza

radzi stylista: Eliza

Zajmuję się projektowaniem i stylizacją wnętrz. Lubię, gdy wnętrza mają potencjał.

Witam serdecznie, Szanowna Pani ważne by kuchnia była praktyczna, a także zaprojektowana w jasnej kolorystyce to optycznie powiększy wnętrze. Szczególnie jeśli jest od północnej strony. Można wprowadzić akcenty drewna czy akcenty koloru słonecznego jak żółty to pozytywnie rozweseli przestrzeń i wprowadzi pozytywny nastrój. Dobrze aby w kuchni wykorzystać maksymalnie przestrzeń np. szafki powiesiłabym od samej góry wręcz sufitu. Z rzutu, który Pani przesłała układ rozstawienia poszczególnych elementów wydaje mi się sensowny. Z pewnością zastosowałabym rozkładany stół aby wszyscy się pomieścili. Blaty kuchenne zamontowałabym np z białego marmuru lub drewna żeby były praktyczne dla wieloosobowej rodziny. Także zwróciłam uwagę na spiżarnię, która sprawdzi się doskonale. Pozdrawiam E.

Biała kuchnia z dużym stołem
Biała kuchnia z dużym, rozkładanym stołem - przyda się w 0przypadku dużej rodziny. Stół może być w zupełnie innym stylu niż aranżacja kuchni.
Zobacz również