Jak urządzić sypialnię?

Zupełnie nie mam pomysłu na sypialnię... muszę mieć dość dużą szafę i łóżko (obecnie jest tylko materac 180x200). Bardzo proszę o pomoc w aranżacji sypialni, która teraz jest urządzona całkowicie prowizorycznie.

Monika Czerwińska-Konarska

radzi stylista: Monika Czerwińska-Konarska

Cechą wspólną wnętrz, które projektuję, jest dążenie do niepowielania schematów. Tworzenie aranżacji spójnych i zgodnych z potrzebami, kierując się ulubionym powiedzeniem Coco Chanel, że "LUKSUS to wygoda"! Lubię łączyć style - stare z nowym, tanie z drogim… jednocześnie pozostawiając miejsce na nowy obraz, zdjęcie czy czytaną właśnie książkę. Każdą nową przestrzeń traktuję jak wyzwanie!

Dzien dobry, ustawienie mebli jest jak najbardziej prawidłowe. Proponuję zamówić szafę robiona na wymiar i ustawić ją przy ścianie przy której jest szafa przenośna. Dobrze zorganizowana szafa na długość całej ściany da mnóstwo miejsca do przechowywania. Pokój jest duży, może wiec Pani wybierac spośród różnych łóżek. Miękka, tapicerowana rama łóżka ładnie wypełni przestrzeń, a pokój stanie się elegacki i przytulny. Na ścianie przed łóżkiem jest także dużo miejsca na pojemną komodę. Nad nią może Pani powiesić plakaty, obrazy, fotografie lub telewizor. Na ścianie z oknem jest miejsce na półki na książki i drobiazgi. Nie wiem jaką lubi Pani kolorystykę? Do kolorów ścian, które są teraz pasują szare i białe meble - lakierowane lub z bielonego drewna. Pozdrawiam

Turkusowa sypialnia
Czarne dodatki ładnie ożywią sypialnię z turkusowymi ścianami.
Zobacz również