Jadalnia w starym stylu

Dzień Dobry. Mam poważny problem (widać na załączonych zdjęciach). Mamy jadalnie ze starymi komodami stołem, kominek itd. Ale nie umiem go dokonczyć, boję się aby nie pomieszać stylów. Proszę o pomoc! Pozdrawiam serdecznie.

Monika Czerwińska-Konarska

radzi stylista: Monika Czerwińska-Konarska

Cechą wspólną wnętrz, które projektuję, jest dążenie do niepowielania schematów. Tworzenie aranżacji spójnych i zgodnych z potrzebami, kierując się ulubionym powiedzeniem Coco Chanel, że "LUKSUS to wygoda"! Lubię łączyć style - stare z nowym, tanie z drogim… jednocześnie pozostawiając miejsce na nowy obraz, zdjęcie czy czytaną właśnie książkę. Każdą nową przestrzeń traktuję jak wyzwanie!

Dzień dobry, najważniejsze elementy aranżacji jadalni, czyli meble już Pan ma. Brakuje jeszcze tylko dywanu, obrazów, zasłon na ścianach i może dekoracyjnych roślin? Proponuję utrzymać aranżację w stylu klasycznym.  Dywan w beżowo - brązowej kolorystyce z tradycyjnym wzorem. Zasłony symetryczne, ułożone w rulony (tak jak firany) gładkie beżowe lub z delikatnym wzorem. Obrazy w klasycznych, dekoracyjnych, złotych ramach. Myślę, że całość ładnie ożywią zielone rośliny po obu stronach bufetu.

Jadalnia w stylu klasycznym
Aranżacja jadalni w stylu klasycznym. Brązy i beże ładnie przełamują niebieskie dodatki.
Zobacz również