Projekt łazienki w stylu rystukalnym

Witam! Aranżacja małej łazienki okazała się problematyczną kwestią. Do niewielkiej łazienki wybrałam małe białe płytki i bardzo wzorzystą podłogę. Z założenia łazienka miała być w stylu rustykalnym. Proszę o pomoc jak przełamać nieudaną aranżację dodatkami i meblami. Chcę zrezygnować z klasycznej szafki na kosmetyki, a prysznic pozostawić odsłonięty - częściowo przysłonięty jedynie zasłoną prysznicową. Proszę o podpowiedź jakie meble i oświetlenie najlepiej sprawdzi się w takim wnętrzu.

Ola Majchrowska

radzi stylista: Ola Majchrowska

architekt, projektantka wnętrz

Witam Pani Magdaleno,

rzeczywiście jak dla mnie zestawienie tego rodzaju płytek w tej łazience nie jest najodpowiedniejsze. Dlatego w kolejnych krokach musimy być ostrożni i nie planować zbyt wiele – najlepsze będą proste rozwiązania. Polecałabym dla uzupełnienia meble w stylu rustykalnym o średnim wybarwieniu drewna (jasny, średni brąz niejednolity). Do tego proste lustro w drewnianej ramie oraz dwie niewielkie lampy symetrycznie po obu stronach lustra (wiszące sufirowe). Jeśli chodzi o dodatki wybrałabym coś z odcieni niebieskiego oraz ochry i kremu.

 

Projekt łazienki
Duże, minimalistyczne lustro w drewnianej ramie będzie idealnym dopełnieniem aranżacji łazienki. Do nowoczesnych wnętrz możemy zdecydować się na taflę szkła bez ramy, natomiast chcąc nieco ocieplić wnętrze łazienkowe - wybierzmy drewniane elementy, wprowadzające do wnętrza wyjątkowy klimat.
Zobacz również