Urządzamy » Praktyczne porady » Metamorfoza pokoju

Metamorfoza pokoju

W moich wakacyjnych planach uwzględniłam metamorfozę pokoju. Problem jednak w tym, że nie mam na nią konkretnego pomysłu. Pokój jest dość duży i ciemny. Jedną ścianę zajmuje okno z drzwiami balkonowymi. Chciałam przemalować pokój na kolor wrzosowy. W planie mam także zakup mebli - na pierwszym miejscu toaletkę. Nie wiem tylko czy lepiej wybrać jasną czy ciemną? Jakie meble i dodatki powinnam kupić?
Lidia Pawlak

radzi stylistka: Lidia Pawlak

z wykształcenia inżynier architekt, z zamiłowania Artystka sztuk wszelakich, a aktualnie redaktor - stylista wspołpracujący z magazynem "Moje mieszkanie"

 • zobacz wszystkie porady

Jeśłi pokój jest ciemny, wybrałabym jasne meble, np. jesion, sosna, biel. Wtedy dobrze skomponują się ciemniejsze dodatki lub ściana - ale ze zwględu na złe światło tylko jedna. Może być intensywnie wrzosowa, pozostałe ściany ecru. Dodatki pronuję wybrać w fiolecie, szarym, czarnym, czy biel. Kobieco, ale zdecydowanie.

Metamorfoza pokoju
Metamorfoza pokoju
Zobacz również
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 11911 osób
 • zobacz wszystkie wpisy
 • załóż bloga
 • Słoiki na płatki śniadaniowe

  Można przechowywać w nich nie tylko płatki, a zdobić je mogą nie tylko figurki zwierzątek.

 • Walentynkowy domek

  Jakiś czas temu zastanawiałam się czy można zrobić oryginalny upominek za niewielką sumę. Oczywiście miałam na myśli coś co będzie ozdobą każdego domu. I tak będąc w hipermarkecie na stoisku "ogród" wypatrzyłam karmik dla sikorek za niecałe 6 zł. Kupiłam i...

 • Przytulny kącik dla psiaka

  Wiele właścicieli zwierząt zwraca szczególną uwagę na swoje pupile. Robią co mogą, aby uszczęśliwić swojego zwierzaka, poświęcając im bardzo dużo czasu. Ważne jest przytulne, bezpieczne miejsce, w którym mieszka nasz czworonożny członek rodziny.