Sokowirówka z filtrem

 Sokowirówka z filtrem

Fot. Materiały prasowe firmy

Wyciska całe owoce do ostatniej kropli soku.

 Sokowirówka z filtrem

Fot. Materiały prasowe firmy

Nowa sokowirówka Philips HR 1858/90 (podobnie jak jej biała wersja HR1858/55 i aluminiowa HR1861) posiada wyjątkowy filtr z mikrosiateczką (patent Philipsa), który sprawia, że wyciska ona do 70% soku więcej od innych dostępnych sokowirówek.

Unikalną cechą sokowirówkek Philips HR 1858 jest większy niż w tradycyjnych sokowirówkach otwór. Dlatego bez problemu możemy do niego wkładać całe owoce i warzywa ze skórką i pestkami, a urządzenie poradzi sobie z tymi przeszkodami wyciskając sok do ostatniej kropli. W przypadku winogron możemy wkładać do urządzenia całe kiście z gałązkami, podobnie dzieje się z czereśniami czy wiśniami – wkładamy całe owoce z pestkami i ogonkami, a truskawki z szypułkami. Funkcja ta nie tylko oszczędza czas, ale i zapewnia wyciśnięcie z owoców bądź warzyw najcenniejszych witamin, które znajdują się tuż pod skórką. Miąższ z owoców zbierany jest do 2 l pojemnika, zaś sok do dzbanka o pojemności 1,5 l.

Dwustopniowa regulacja prędkości umożliwia dostosowanie pracy urządzenia do wyciskanego produktu, biorąc pod uwagę stopień jego twardości. Zaletą sokowirówki jest także możliwość mycia jej wybranych elementów w zmywarce. Do urządzenia dołączona jest książeczka z przepisami na świeże, smaczne soki.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY