Owocowe telewizory Hannspree

Sympatyczne telewizory w kształcie jabłka z biedronką „chodzącą” po ekranie” spodobają się nie tylko dzieciom. Telewizory - jabłka marki Hannspree otrzymały najwyższe wyróżnienie w dziedzinie wzornictwa przyjaznego dla użytkownika w 2011 roku.

Telewizory HANNSapple
Telewizory HANNSapple
 Telewizor jabłko

Fot. Materiały prasowe firmy

Kształt jabłka oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że taki telewizor niewątpliwie ożywi każde wnętrze. HANNSapple to nie tylko ładnie wyglądający mebel, ale przede wszystkim nowoczesne 28- i 55-calowe telewizory  Full HD 1080 pikseli, wzbogacone w technologię X-Contrast - system dynamicznego kontrastu, który sprawia, że ciemne lub jasne detale na podobnym kolorystycznie tle, będą wyraźniej widoczne. Zdejmowana podstawa umożliwia montaż telewizora na ścianie.
Oba modele telewizorów HANNSapple: 28 i 55 cali, otrzymały nagrodę w tegorocznej edycji konkursu „Taiwan Excellence Award”. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w Azji, przyznawana najlepiej zaprojektowanym produktom, które oprócz nietypowego wzornictwa, wyróżniają się innowacyjnością oraz wysoką jakością.

Ocena: 0
Tekst: Materiały prasowe firmy Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY