Notebook od projektanta

 Notebook od projektanta

Fot. Materiały prasowe firmy

Firma ASUS zdecydowała się na współpracę z jednym z czołowych projektantów. Karim Rashid nadał notebookowi Eee PC efektowny design.

 Notebook od projektanta

Fot. Materiały prasowe firmy

 Notebook od projektanta

Fot. Materiały prasowe firmy

Karim Rashid przy projektowaniu Eee PC Seashell odwołał się do pięciu zmysłów człowieka, szczególnie stawiając na wzrok i dotyk. Nowy Eee PC Seashell będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: różu i eleganckim brązie. Pokrywa została podzielona w figury geometryczne, które pod palcami układają się w delikatne fale. W projekcie udało się pokazać, że praktyczność i estetyka mogą iść w parze.
Oprócz niebanalnego wyglądu, Eee PC™ Seashell 1008P jest bardzo wydajny. Zawdzięcza to nowemu procesorowi Intel® Atom™ N450 oraz technologii ASUS Super Hybrid Engine, która automatycznie przydziela moc do właśnie wykonywanych zadań. Dzięki temu czas pracy na baterii może być dłuższy nawet o 35%. Nowe Eee PC™ Seashell będą posiadały dwa systemy operacyjne, umożliwiając korzystanie z Windows 7 lub z Express Gate, który umożliwia szybkie uruchomienie komputera i dostęp do wielu użytecznych funkcji. 10-calowy ekran podświetlany diodami LED oraz klawiatura chiclet zapewniają natomiast duży komfort pracy.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY