Najmniejszy ekspres do kawy. Wygodne AGD w kuchni

 Ekspres do kawy

Ekspres do kawy JURA ENA Micro 9 One Touch

Fot. Materiały prasowe firmy

Ekspresy do kawy są poszukiwanym sprzętem AGD. Właściele małej kuchni często mają problem, gdzie postawić urządzenia do kawy. Najnowyszy Jura ekspres Micro 9 One Touch rozwiązuje tę kwestię. Ekspres ciśnieniowy jest drobny i wysoki, ale i funkcjonalny. Można w nim przygotować kilka rodzajów kawy. Jego kompatkowe wymiary i wzornictwo, sprawiają, że znajdzie się dla niego miejsce w każdej kuchni!

 Ekspres do kawy

Ekspres do kawy JURA ENA Micro 9 One Touch

Fot. Materiały prasowe firmy

Niewielki i perfekcyjny ekspres do kawy, łączy kompaktowe wymiary z dużą funkcjonalnością. Jura ekspres umożliwia parzenie różnych rodzajów kawy: espresso, atte macchiato, cappuccino, cafe crema. Ekspres ciśnieniowy JURA ENA Micro 9 One Touch pozwala w domowych warunkach przygotować wyśmienitą kawę bez marnowania cennego miejsca, wymiary urządzenia: 23 x 32,3 x 44,5 cm.

Ekspresy do kawy: nowoczesne AGD w kuchni

Ekspres ciśnieniowy z młynkiem do kawy jest nie tylko ładny, ale i prosty w obsłudze. Całość użytkowania można streścić w trzech słowach: naciśnij, przycisk i rozkoszuj się smakiem kawy. Proste i czytelne przyciski oraz wyświetlacz nie sprawiają problemów w obsłudze. Ekspresy kawowe ENA Micro 9 One Touch są przystosowane do obsługi zarówno niewysokich filiżanek espresso, jak i szklanek latte, dzięki regulowanej wysokości wylewki (55-138 mm). Natomiast zastosowanie oddzielnych przewodów dla kawy i mleka zapewnia utrzymanie higieny oraz doskonały smak kawy. Nowa, dostosowana do przygotowania jednej filiżanki, jednostka zaparzania sprawia, że jest to najmniejszy na świecie, w pełni automatyczny ekspres, który po naciśnięciu przycisku i bez ruszania filiżanki przygotowuje pełną gamę różnorodnych napojów kawowych - w tym cappuccino oraz latte macchiato z delikatną mleczną pianką.

 Ekspres do kawy

Fot. Materiały prasowe firmy


Ambasadorem ekspresów JURA jest Roger Federer, wielokrotny zwycięzca Wielkiego Szlema, a prywatnie miłośnik kawy, który reprezentuje markę na świecie. - Jestem dumny z możliwości ambasadorowania ekspresom JURA. Jest to marka, która wyznaje bliskie mi wartości takie jak precyzja, ciężka praca, elegancja i pogoń za doskonałością. Jednocześnie łączy nas Szwajcaria – twierdzi Roger Federer, ambasador ekspresów JURA.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY