Funkcjonalna zmywarka. Niezbędny sprzęt AGD

Nowe zmywarki Candy właśnie wchodzą na polski rynek. Taki sprzęt AGD pozwoli na skuteczniejszą walkę z brudem dzięki systemowi zmywania impulsywnego. Zmywarka ma wiele atutów - różnorodność programów zmywania czy funkcjonalna przestrzeń wewnątrz. Nie można również zapomnieć o eleganckim designie, który sprawi że każda aranżacja kuchni będzie udana.

Funkcjonalna zmywarka.
Funkcjonalna zmywarka.
 Zmywarka

Fot. Materiały prasowe firmy

Sprzęt AGD: skuteczna, oszczędna zmywarka

Zmywarka EVO wygląda stylowo, w związku z czym bez problemu dopasuje się do każdej kuchni. Jednak najbardziej cieszy fakt, że przy niewielkim zużyciu energii (wszystkie zmywarki Candy z tej serii mają klasę energetyczną A+), dostajemy dokładnie wyczyszczone naczynia. Wszystko dzięki temu, że nowe zmywarki zmywają za pomocą strumieni wody, które oddziałują na zanieczyszczenie pod wysokim ciśnieniem. Efekt? Dzięki temu czyszczenie naczyń jest szybsze i skuteczniejsze.

Sprzęt AGD: nowości w zmywarce

W zmywarkach EVO zastosowano kilka nowych rozwiązań. Wprowadzono 2 dodatkowe programy szybkiego zmywania. Szklane naczynia można umyć w 24 minuty, a bardziej zabrudzone naczynia w godzinę. Zmywarka zaopatrzona została również w program higieniczny, który służy do sterylizacji naczyń. Wówczas nasza zmywarka pozbywa się brudu w podwyższonej temperaturze 75°C. Oprócz tego zmywarki Candy pozwalają na własnoręczne ustawienie programu zmywania. Taka funkcja zmywarki nosi nazwę U-wash.

Sprzęt AGD: komfortowa zmywarka

Wewnątrz zmywarka jest wyposażona równie dobrze. Trzy regulowane kosze pozwalają na zmywanie różnej wielkości naczyń, a dolny kosz, o nazwie MAXI, pomieści garnki czy patelnie. Nie zapominamy również o bardzo ważnym czynniku - zmywarki te są naprawdę stylowe. Szczególnie dzięki zaokrąglonym krawędziom, płaskim drzwiom z szerokim uchwytem i ergonomicznym przyciskom. Do tego dochodzą intuicyjne panele sterowania, które widoczne są na wyświetlaczach diodowych lub cyfrowych.

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY