Siła połysku. Dekoracyjne farby na ściany

 Siła połysku. Dekoracyjne farby na ściany

Dekoracyjna farba akrylowa Dekoral Fashion Włoskie Impresje. Kolekcja: 15 kolorów opartych na barwach złota (Złote Refleksy), srebra (Srebrne Refleksy) i antycznego złota (Antyczne Refleksy).

Fot. Materiały prasowe firm

Ściany przestały być tylko tłem. Coraz odważniej wychodzą na pierwszy plan. Pokryte dekoracyjnymi farbami i tynkami są prawdziwą ozdobą wnętrza.

Warto wypróbować dekoracyjne, połyskujące farby w mieszkaniu. Całkowicie odmieniają styl wnętrza, dodając mu elegancji, szyku i niezwykłego charakteru. W ich blasku meble i dodatki rozbłysną nową urodą. Są łatwe w użyciu, z powodzeniem można je stosować samodzielnie.

 Dekoracyjna farba

Lateksowa farba strukturalna o fakturze piaskowca, Benjamin Moore

Fot. Materiały prasowe firm

Ściany pomalowane dekoracyjnymi farbami z połyskiem zyskują awangardową poświatę i oryginalny świetlny połysk. Efekt ten można wzmocnić za pomocą luster. Ożywiają i rozświetlają, odbijają i załamują światło. Pokój staje się jasny, przytulny, co sprzyja osiągnięciu spokoju i ładu wewnętrznego.

Struktury dekoracyjne na ścianie

To niebanalny pomysł na dekorację wnętrz. Możesz pomalować jedną lub dwie ściany - całą powierzchnię albo tylko jej fragment. Pasują zarówno do bardzo nowoczesnych wnętrz, jak i rustykalnych. Decydując się na taki rodzaj wykończenia ściany, pamiętajmy by nie przesadzić z innymi dodatkami.

Ocena: 0
Tekst: Małgorzata Nowotny Zdjęcia: Materiały prasowe firm

POLECANE ARTYKUŁY