Kolory wnętrz zmieniają się, tak ja zmienia się moda. Kolor nazwany Honeysuckle 18-2120 (wzornik Pantone’a) jest daleki od delikatnych, bieliźnianych różowości. Ten różowy jest mocny, wesoły i... wymaga odwagi oraz fantazji. Różowy to kolor pobudzający i efektowny. Odcienie różowego możemy wybrać nawet na kolory ścian. Jednak trzeba go umiejętnie stosować w aranżacji wnętrz, by nas nie zmęczył.

Kolory wnętrz: różowy modny kolor w aranżacji wnętrz

Różowy, tegoroczny kolor wiodący całkowicie zaspokoi moje marzenie o soczystej barwie, która jest dynamiczna i dodaje pewności siebie. Już się nie obawiam wyrazistego odcienia różu. Przestałam myśleć, że jest w złym guście, bo zobaczyłam, że nie ma nic wspólnego z landrynkową słodyczą. Chcę go mieć w mieszkaniu i wprowadzić do swojej szafy.

Aranżacje wnętrz: do czego pasuje różowy

Kolor różowy w aranżacji wnętrz można zestawiać tradycyjnie: z bielą, szarością, granatem i czernią, ale o wiele ciekawsze wrażenie zrobi kompozycja różu Honeysuckle z oranżem albo jednym z trzech odcieni błękitów (lawendowy, turkusowy lub kobaltowy). Doskonale komponuje się także z innymi różowościami. Takie połączenia sprawiają, że wnętrza są nietuzinkowe i nowoczesne. Uwaga! Z różem nie można przesadzić w aranżacji wnętrz – nie urządzaj całego mieszkania w tym kolorze, bo po dwóch dniach nie będziesz chciała do niego wrócić. Stosuj kolor różowy z umiarem: tylko kolory ściany albo tylko dodatki lub jeden, dwa meble plus tkanina.