MM nr 12/2014 - Urszula Kalbarczyk: Gorące dekoracje z lodu

Jestem szczęśliwą żoną swojego męża pracującą w domu, czyli jestem panią domu na całego, mamą trzech córek o odmiennych charakterach i właścicielką ośmiu kotów, domku, ogródka i firmy fotograficznej IMAGO – pisze o sobie Ula na swoim blogu Anielskizakatek.blogspot.com. – W wolnych chwilach gotuję, zmieniam dekoracje, robię zdjęcia…

MM 12/2014 - Urszula Kalbarczyk
MM 12/2014 - Urszula Kalbarczyk
MM 12/2014 - Urszula Kalbarczyk

Moje Mieszkanie 12/2014

Dla mnie i mojej rodziny Boże Narodzenie zaczyna się od naszej furtki – mówi Urszula Kalbarczyk. – Stroję
i ją, i ścieżkę do domu, a także schodki przed drzwiami i zewnętrzne parapety okien. Mróz jest moim sprzymierzeńcem!

Otoczenie domu i on sam stanowi dla mnie jedność. Dlatego sezonowe dekoracje pojawiają się już przy furtce. Wianek czy jakąś zawieszkę można odczytać jako sygnał, że dom żyje pełną parą, lub jako talizman przyciągający dobrą energię albo po prostu miły dla oka drobiazg. Tworzę choćby małe aranżacje na schodkach, tarasie… Sprawia mi to przyjemność i odpręża, daje twórczą satysfakcję. Robię zdjęcia  swoim pracom i zamieszczam je na blogu. Nigdy nie mogę doczekać się grudnia, kiedy to dekoracyjnemu szaleństwu oraz gotowaniu i pieczeniu oddaję się na całego! Dom zamienia się wtedy w miejsce z baśni, co uwielbiam. Na szczęście pomagają mi w tym córki, a na nieszczęście przeszkadzają koty, które czasem demontują niektóre ozdoby, a inne poprawiają według własnego uznania i nieustannie usiłują degustować przygotowywane potrawy. Wśród wielu różnych dekoracji szczególnie lubię te lodowe. Gdy zapowiadają długoterminowo mróz, zacieram ręce. Ozdoby na bazie lodu są zjawiskowe, a przy tym niezwykle proste do zrobienia. Warto spróbować, bo efekt jest zawsze świetny!

Zagłosuj i wygraj nagrodę!

Głosując na swoją faworytkę spośród 15 Kobiet z Pasją, pozostw komentarz poniżej artykułu, gdzie w kilku słowach uzasadnisz swój wybór. Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy!

Sprawdź szczegóły konkursu!

Ocena: 0

POLECANE ARTYKUŁY