MM nr 12/2014 - Anita Rackowiak-Kołodziejczyk: Zabawa w ozdabianie

Jestem nauczycielką. Mieszkam z mężem i psem Borysem w Lusowie pod Poznaniem. Cały czas dopieszczam nasz dom i specjalnie stroję go na święta, między innymi szyję duże, ozdobne skarpety. Zawsze zostają mi małe skrawki materiału, a ponieważ byłam wychowywana w czasach PRL-u, kiedy to nic się zmarnować nie mogło, wpadłam na pomysł, by szyć też małe skarpetki na sztućce.

MM 12/2014 - Anita Rackowiak-Kołodziejczyk
MM 12/2014 - Anita Rackowiak-Kołodziejczyk
MM 12/2014 - Anita Rackowiak-Kołodziejczyk

Moje Mieszkanie 12/2014

Przygotowania do Bożego Narodzenia zaczynam już na początku grudnia – mówi Anita Rackowiak-Kołodziejczyk. – O wiele bardziej lubię dekorować dom i ubierać choinkę niż gotować!

W kuchni królują mama i teściowa  – ja staram się dobrze przemyśleć kolorystykę i dekorację stołu oraz całego domu. Przeglądam blogi, czytam gazety wnętrzarskie, szukając świątecznych inspiracji, szyję duże skarpety (używam ich do ozdoby i na słodycze dla dzieci) oraz te małe na sztućce. Jestem samoukiem, nigdy nie byłam na żadnym kursie szycia, wszystkiego uczyłam się metodą prób i błędów. Od roku prowadzę blog Nitkadesign.blogspot.com, na którym dzielę się swoimi pasjami i pokazuję kolejne metamorfozy naszych czterech ścian.

Zagłosuj i wygraj nagrodę!

Głosując na swoją faworytkę spośród 15 Kobiet z Pasją, pozostw komentarz poniżej artykułu, gdzie w kilku słowach uzasadnisz swój wybór. Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy!

Sprawdź szczegóły konkursu!

Ocena: 0

POLECANE ARTYKUŁY