Prezenty dla bliskich i domu

 Nasycone kolory w blasku złota

Fot. Materiały prasowe House Doctor

Święta - najpiękniejszy czas w roku. Moment spotkań z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Czym ich zaskoczyć, sprawić radość, w jakim stylu udekorować mieszkanie, co będzie modne? Zebraliśmy dla was ładne rzeczy i dekoracje, które będą także prezentami dla domu.

Świecąca girlanda jest niezastąpioną ozdobą zimowych wieczorów... My podpowiadamy, co zrobić, by efekt był naprawdę niezwykły. Na przykład przyczepiamy do niej kolorowe wstążki lub drewniane zabawki choinkowe. Taką girlandą dekorujemy okno, ścianę, stół. Wspaniały nastrój!

Gdy dekoracje są już gotowe, pora na prezenty - podpowiadamy jakie, gdzie i za ile kupić, co ładnego i niepowtarzalnego pojawiło się na rynku. Mamy również prezenty od młodych polskich designerów. Zapewniamy, że tych rzeczy nikt nie schowa w szafie.

Zachęcamy też, by zaskoczyć bliskich oryginalnymi opakowaniami prezentów. Co powiesz na zamianę tradycyjnej kokardki np. na rzemyk i małe bombki. Obdarowani będą mogli nimi ozdobić swoje choinki.

 

W świątecznym wydaniu M jak mieszkanie czeka na Was wiele podpowiedzi, rad, inspiracji, które pomogą Wam przygotować wspaniałą, magiczną, domową atmosferę i sprawić bliskim radość udanymi podarunkami. Zajrzyjcie, polecamy!

 

cover
M jak Mieszkanie

Świetnym prezentem może też być zegar ścienny. Jaki wybrać? Podpowiedzi w naszej galerii.

Ocena: 0
Tekst: Olga Kass Zdjęcia: Materiały prasowe House Doctor

POLECANE ARTYKUŁY