Zapraszamy na konferencję dla projektantów wnętrz Design w Pałacu – Światło

 Design w Pałacu - Światło

Konferencja Design w Pałacu - Światło: wtorek, 6 czerwca 2017 r., Hotel Belloto w Warszawie, ul. Senatorska 13/15

Fot. Redakcja "M jak mieszkanie"

Zapraszamy wszystkich projektantów i architektów wnętrz na konferencję Design w Pałacu – Światło, która odbędzie się 6 czerwca 2017 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie.    

Design w Pałacu – Światło to temat konferencji skierowanej do projektantów i architektów wnętrz. Konferencja ta jest pierwszą odsłoną cyklu spotkań branży wnętrzarskiej, którą organizuje ZPR Media S.A., reprezentowane przez mocne na rynku tytuły wnętrzarskie: M jak mieszkanie, Dobre Wnętrze, Moje Mieszkanie, Architektura od Wnętrza oraz serwis Urządzamy.pl.

Program konferencji Design w Pałacu – Światło

W programie konferencji, w ramach hasła Habitat  przestrzeń pracy, relaksu, mieszkania, będzie poruszanych wiele istotnych tematów jak: Rola światła w kreacji wnętrza, Innowacyjne rozwiązania w projektowaniu oświetlenia czy Światowe inspiracje i ich praktyczne zastosowanie. Konferencji będą towarzyszyły wykłady ekspertów, m.in. takich sław jak dr Paweł Morawiecki, warsztaty oraz panele dyskusyjne.

Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2017 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. Kliknij, by się zarejestrować!

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do współpracy przy naszym nowym projekcie. 6 czerwca w historycznym gmachu Pałacu Prymasowskiego, gdzie mieści się luksusowy Hotel Bellotto, odbędzie się konferencja dla projektantów wnętrz Design w Pałacu  Światło. Coraz częściej słyszymy o potrzebie dokształcania się projektantów, a projektowanie oświetlenia jest jednym z ważniejszych zagadnień, na temat których chcą pogłębiać swoją wiedzę. Nasze spotkanie będzie łączyć prezentację najnowszych trendów, okazję do poznania praktycznych rozwiązań w realizacjach doświadczonych kolegów z branży, zagadnienia problemowe dotyczące projektowania oświetlenia, jak i omówienie szybko zmieniających się technologii, systemów i produktów dostępnych na rynku. Naszą siłą jest najmocniejsza grupa tytułów wnętrzarskich w Polsce – miesięczniki „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie” i „Moje mieszkanie” oraz portal Urzadzamy.pl. Chcemy wykorzystać nasze przygotowanie merytoryczne, by jeszcze bardziej zbliżać projektantów z ekspertami, z korzyścią dla przyszłych użytkowników wnętrz.

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc

Zgłoś swój udział - ważne informacje

Udział w konferencji Design w Pałacu - Światło dla projektantów i architektów wnętrz jest bezpłatny. Przejdź do strony rejestracji

Design w Pałacu - Światło
6 czerwca 2017 roku,
Hotel Bellotto, ul. Senatorska 13/15, Warszawa

Zapraszamy!

Ocena: 4,3
Tekst: Małgorzata Pawlak Zdjęcia: Redakcja "M jak mieszkanie"

POLECANE ARTYKUŁY