Właściciele mieszkania są aktywni i pragmatyczni. Zależało im na funcjonalnym i przestronnym mieszkaniu, w dogodnej lokalizacji. W osiągnięciu celu pomagał im architekt - Mikołaj Wojciechowski. Podczas aranżacji mieszkania wydzielono trzy przestrzenie - sypialnię, gabinet oraz salon połączony z kuchnią, dzięki czemu przestrzeń dzienna "otworzyła się", a strefy pracy i odpoczynku oddzielają lakierowane drzwi przesuwne.

Aranżacja mieszkania: prosta elegancja salonu

W aranżacji mieszkania salon z kuchnią tworzą jedną przestrzeń dzienną. Wystrój jest nowoczesny i elegancki. W aranżacji salonu pojawiły się dekoracyjne stiuki dodające wnętrzu mieszkania charakteru. Na podłodze - ponadczasowe drewno - przydymiony olejowany dąb. Aranżacji mieszkania dominuje prosty styl, uwagę przyciągają fioletowe akcenty w dodatkach, które pojawiają się w całym domu, podobnie jak jasne tapety Cole & Sun.

Detale w aranżacji mieszkania

W aranżacji mieszkania zadbano o każdy szczegół. Klamki do wszystkich drzwi są porcelanowe. Na podłodze zamontowano kafelki marki Muttina. Lustro, zawieszone na wprost drzwi wejściowych, pełni nie tylko funkcje praktyczne, lecz także optycznie powiększa przestrzeń przedpokoju. Dzięki temu aranżacja mieszkania jest elegancka i spójna.

Aranżacja mieszkania: łazienka razy dwa

W projekcie mieszkania uwzględniono dwie łazienki. Jedną - przeznaczoną dla właścicieli, stonowaną, w której kontrastują ze sobą dwie strefy, biel i czerń. Idealnie współgra z resztą aranżacji mieszkania również dzięki subtelnym fioletowym uchwytom od szafek. Druga łazienka - przeznaczona dla gości, szokuje kolorowymi, fantazyjnymi płytkami, wybija ze spokojnego rytmu reszty pomieszczeń. Zastosowanie wzorzystego tła przydaje się także do zakamuflowania szafek łazienkowych.