Nowoczesna kawalerka w jasnych kolorach. Jak urządzić małe mieszkanie

 Przytulna kawalerka

Kawalerka jest nowoczesna i przytulna. Wnętrze zostało urządzone funkcjonalnie i modnie. W projekcie aranżacji dominują ciepłe, jasne kolory.

Fot. Marcin Czechowicz

Kawalerka, podobnie jak właścicielka, jest nowoczesna i pełna ciepła. Małe mieszkanie zostało urządzone funkcjonalnie i modnie. W projekcie aranżacji wnętrza kawalerki dominują ciepłe i jasne kolory. Większość mebli została wykonana na zamówienie, bo w małym mieszkaniu cenny jest każdy metr kwadratowy. Salon i aneks kuchenny tworzą wygodne wnętrze.

Mały metraż kawalerki (26 m²) narzuciły dyscyplinę w aranżacji wnętrza. W małym mieszkaniu nie ma miejsca na rzeczy zbędne. Styl wnętrza spaja przestrzeń. Salon i aneks kuchenny są połączone. Wychodzące na salon szafki kuchenne różnią się od „pokojowych” tylko kolorem. Małe mieszkanie zostało urządzone wygodnie, funkcjonalnie i estetycznie. Wnętrze kawalerki przestrzenie łączą też harmonijnie przenikające się odcienie beżu (ściana z telewizorem, obicie kanapy, rolety okienne) oraz dębowa podłoga. Dodatkowym elementem spajającym jest panorama Nowego Jorku zdobiąca okap i powtórzona na dużym plakacie w salonie.

 Kawalerka

Fot. Marcin Czechowicz

Wygodna kawalerka: aranżacja wnętrz

Stolik robiony na wymiar idealnie wpasowuje się we wnękę pod kuchennym blatem. Schowany nie przeszkadza podczas szykowania posiłków, przy nieco wysuniętym można zjeść solo, a w razie potrzeby podać kolację nawet dla czterech osób. Dzięki filcowym podkładkom takie manewry są łatwe, szybkie i nie rysują podłogi.

Ocena: 0
Tekst: Małgorzata Święczkowska Projekt mieszkania: Joanna Nawrocka Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY