MAŁE MIESZKANIE lub KAWALEKA - ZDJĘCIA ZARANZACJI WNĘTRZ: Pokój podzielony. Pomysł na małe mieszkanie

Małe mieszkanie nie jest łatwo urządzić. Kawalerka lub pokój z kuchnią może być jednak wygodne i atrakcyjne. Aranżacja wnętrza może nasze małe cztery kąty zmienić nie do poznania.  Czasami trzeba też poczekać na dobry pomysł. ZOBACZ POMYSŁY na aranżację małego mieszkania lub kawalerki - ZDJĘCIA:

Pomysł na małe mieszkanie
Pomysł na małe mieszkanie
Pomysł na małe mieszkanie

W mieszkaniu był początkowo jeden pokój połączony z kuchnią. Żeby stworzyć oddzielną przestrzeń dla dziecka, zdecydowałam się na zbudowanie ściany i przeniesienie kuchni. Tym sposobem centrum mojego domu stanowi 19-metrowy pokój łączący wszystkie funkcje.
Do małego mieszkania warto wybierać białe lub ażurowe meble, które optycznie nie zmniejszą przestrzeni. Kupując rozkładaną sofę, upewnij się, czy będzie się na niej wygodnie spało, i czy codzienne rozkładanie nie stanie się zbyt uciążliwe.

Ściana do wypełnienia

Nad sofą nie chciałam kolejnego obrazu ani plakatu. Uznałam, że przydałoby mi się miejsce na galerię zdjęć i wystawę rysunków dziecka. Zdecydowałam się na tapetę w graficzny, neutralny wzór z konturami do wypełnienia. Kolorowanie ramek i wklejanie zawartości będzie świetną zabawą dla mnie, synka i gości. W efekcie powstanie indywidualna, osobista wystawa (tapeta papierowa WallsWork Le Monde Frames, 53 cm x10 m, ok. 82 zł/rolka, JVD).

Ocena: 0
Tekst: Karolina Klepacka Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY