Jak urządzić przyjęcie dla dzieci. Prezentujemy pomysłowe dekoracje stołu

Urządzamy słodkie przyjęcie dla dzieci - urodzinowe, imieninowe, bez okazji. Podpowiadamy, jak wykonać dekoracje stołu, czym ozdobić wnętrze. Prosto, szybko, efektownie. Brakuje Ci pomysłu, jak udekorować stół i wnętrze? Służymy pomocą. Przeczytaj tekst, obejrzyj film z naszych przygotowań. Życzymy udanego przyjęcia!

zaproszenia na przyjęcie
muffinki
serwujemy napoje na przyjęcie

Jak przygotować pokój na przyjęcie? Jak zorganizować przyjęcie dla dzieci w domu? Oto nasz poradnik z materiałem wideo.

Dekoracja stołu i pokoju na przyjęcie. Jakie kolory wybrać?

W ten wyjątkowy dzień nie należy obawiać się przesłodzenia: cukrowe pastele, róż, jasna zieleń i błękit  idealnie zgrają się z zawartością talerzy. Kolorom niech towarzyszą groszki, paski i kratki. Ozdobne zaproszenia nie pozostawiają wątpliwości, co będzie główną atrakcją przyjęcia.

Girlandy, łańcuchy. Jak wykonać ozdoby na przyjęcie?

Wykonanie wiszących łańcuchów zajmuje kilka minut: pas krepiny wystarczy złożyć w harmonijkę i obciąć na okrągło brzegi. Jak je zamocować na suficie? Kroplą silikonowego kleju. Silikon łatwo się usuwa i nie pozostawia śladów. Zrobienie minigirlandy z chorągiewkami jest równie łatwe. Potrzeba do tego patyczków do szaszłyków i wyciętych w romby kawałków tkaniny, które przykleja się do wstążki.

Organizacja przyjęcia w domu. Jak oszczędzić czas?

Aby oszczędzić sobie sprzątania po przyjęciu w domu dla dzieci, warto użyć jednorazowych obrusów i naczyń. W sezonie można niedrogo kupić zastawę piknikową w różnych kolorach. Postawmy też na gotowe słodycze: zamiast piec babeczki, zajmiemy się robieniem ozdób razem z dziećmi czy organizacją zabaw.

Pobierz szablon: muffinki

Ocena: 0
Tekst: Karolina Klepacka Zdjęcia: Mariusz Bykowski Źródło: M jak mieszkanie

POLECANE ARTYKUŁY