Białe wnętrza na święta. Ozdoby świąteczne: zrób to sam WIDEO

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z prezentami, kolejkami w sklepach i śniegiem. Jednak za oknami nie zawsze jest biało, co mogą zastąpić odpowiednie ozdoby świąteczne, wykonane własnoręcznie. Świąteczne dekoracje w odcieniach białego i czerwonego są modne i oryginalne. Instrukcja WIDEO: robimy papierowe ozdoby.

Białe ozdoby świąteczne
Białe ozdoby świąteczne
Białe ozdoby świąteczne
Białe ozdoby świąteczne
Białe ozdoby świąteczne

Radzimy jak urządzić białe wnętrze, w taki sposób, który nie pozwoli odczuwać chłodu. Zobaczcie dekoracje świąteczne które sprawią, że Wasz salon będzie wygladał, jakby zajęli się nim profesjonaliści. Jak więc dobrać ozdoby świąteczne? Otóż biała choinka wydaje sie oczywistym dodatkiem do białego, nowoczesnego wnętrza. Z kolei róż i szarość choinkowych ozdób równoważą się, dzięki czemu tworzą pogodną aranżację. Wszystkie ozdoby świąteczne są dobrane pod odpowiedni kolor i wzór.

O pomoc w przygotowaniu świątecznych dekoracji zwróciliśmy do Dekoradnika (www.dekoradnik.pl) – firmy świadczącej usługi w zakresie okolicznościowych dekoracji wnętrz. Projektantki wyręczyły nas w poszukiwaniach ozdób i profesjonalnie przygotowały świąteczne dekoracje wnętrza. Biała choinka wydawała się oczywistym wyborem do nowoczesnego mieszkania. Róż i szarość choinkowych ozdób równoważą się, tworząc pogodną świąteczną aranżację.

Świąteczne dekoracje wigilijnego stołu

Świąteczne dekoracje stołu również są białe. To właśnie biel tworzy tło dla srebrnych i szarych dodatków. Świąteczną atmosferę podkreślają śnieżne motywy na szklankach i kieliszkach. Bombki i sztuczne kwiaty kolorem nawiązują do ozdób nad stołem i na choince. Takie świąteczne dekoracje sprawią, że nawet pomimo braku śniegu poczujemy prawdziwą magię świąt.

Dekoracje świąteczne: ozdoby z papieru - wideo

Ocena: 0
Tekst: Karolina Klepacka Zdjęcia: Artur Chmielewski

POLECANE ARTYKUŁY