„Dobre Wnętrze” – gdzie kupić?

 Najnowszy numer „Dobrego Wnętrza” – gdzie można go kupić?

Fot. Agnieszka Chlebda

Co zrobić, jeżeli w swoim kiosku nie możesz kupić najnowszego numeru „Dobrego Wnętrza”? Oto lista miejsc, w których czasopismo jest dostępne bez problemu oraz informacje, jak zamówić prenumeratę.

Szanowni Czytelnicy,

przez pewien czas mogą Państwo mieć problem z kupnem miesięcznika „Dobre Wnętrze” w niektórych punktach sprzedaży (obsługiwanych przez RUCH). Jeśli nie mogą Państwo dostać czasopisma swoim kiosku, proszę poszukać w innym. Magazyny wydawane przez TIME S.A. są dostępne w kioskach i salonikach prasowych, do których prasę dostarcza KOLPORTER i GARMOND, w EMPIK-ach, w sklepach spożywczych sprzedających prasę, w super- i hipermarketach, na większości stacji paliw, na poczcie. Informacja o punktach sprzedaży naszych magazynów: www.grupazpr.pl

Oto miejsca, w których można kupić miesięcznik „Dobre Wnętrze”:

AUCHAN
BP
CARREFOUR
CIRKLE K
COLPORTEX
EMPIK
INTERMARCHE
KAUFLAND
MEDIA PRESS SALONIKI
TOP MARKET
PIOTR I PAWEŁ
PKN ORLEN
POCZTA POLSKA
SALONIKI PRASOWE KOLPORTERA I GARMONDU
SHELL
TABAK
TESCO
TOP PRESS
ŻABKA

Co robić, gdy nie uda się kupić Dobrego Wnętrza?

W takim wypadku prosimy o kontakt. Czekamy na zgłoszenia, gdzie i jakiego tytułu brakuje. Prosimy o informacje do naszego Biura Obsługi Klienta: tel. (22) 59 05 555 (w godzinach 9.00-17.00) lub e-mail: klienci@grupazpr.pl. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.

Zamów Dobre Wnetrze w naszym sklepie

Bieżący numer Dobrego Wnętrza w wersji papierowej i elektronicznej (do czytania na ekranach komputerów, tabletów, telefonów komórkowych) są dostępne w naszym sklepie: www.sklep.grupazpr.pl. Można tam też kupić numery archiwalne.

E-wydania bieżące i archiwalne są również dostępne na www.e-kiosk.pl. Zaletą wersji elektronicznej czasopism jest niższa cena w stosunku do wydania papierowego, szybki dostęp do czasopisma oraz oszczędność papieru.

Skorzystaj z prenumeraty 

Prenumarata daje Ci pewność, że nie ominie Cię żaden numer naszego magazynu. Co miesiąc świeży numer przyjdzie do Ciebie pocztą. Zalety prenumeraty:

  • korzystna cena,
  • brak kosztów przesyłki – zamówioną prasę dostarczamy gratis pod wskazany adres,
  • gwarancja otrzymania każdego numeru.

Zamówienie na prenumeratę Dobrego Wnętrza złożysz na stronie: www.sklep.grupazpr.pl. Dodatkowych informacji udziela Biuro Obsługi Klienta: klienci@grupazpr.pl, tel. (22) 59 05 555 (w godzinach 9.00-17.00)

 

Informacja dla prenumeratorów, którzy wykupili prenumeratę magazynu w RUCH 

Jako Wydawca tytułów zrealizujemy obsługę prenumerat opłaconych w RUCH (prenumeraty teczkowe i instytucjonalne). Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu podania danych do realizacji wysyłki: tel. (22) 59 05 555 (w godzinach 9.00-17.00) lub e-mail: klienci@grupazpr.pl

 

Ocena: 0
Zdjęcia: Agnieszka Chlebda

POLECANE ARTYKUŁY