Urządzamy » Miesięcznik Dobre Wnętrze » Stylowe sypialnie

Stylowe sypialnie

Proponujemy dekoracje i meble do stylowych sypialni. Podpowiadamy do jakiej sypialni pasują łóżka z baldachimem,  gdzie sprawdzi się wzorzysta pościel i stylowe dodatki.
Stylowe sypialnie

Jak urządzić stylowe sypialnie? Jakie wybrać kolory ścian, tkanin i mebli? Do jakiej sypialni będą pasowały motywy kwiatowe, a do jakiej grube i miękkie tkaniny np. w tradycyjną kratę? Przedstawiamy trzy zetsawy do sypialni w stylu śródziemnomorskim, loftowym i klasycznym. Kwiaty zdobiące poduszki, pościel, narzuty i zasłony zamienią sypialnie w kolorowe ogrody. Roślinne dekoracje sprawdzą się niezależnie od tego, czy wnętrze jest nowoczesne, czy klasyczne. Wystarczy dobrać wzór i kolorystykę pościeli czy zasłon do stylu sypialni. Subtelne i pastelowe kolory w sypialni mogą uzupełniać się z wyrazistymi oraz tymi w mocnych odcieniach.

Sypialnie stylowe

Sypialnia z motywami kwiatowymi, fot. Harlequin

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5367

Lampa „Natal”,  Leroy Merlin; pościeli „Origami”, Kleine Wolke, Famaré; wałek „Panela”, Zara Home

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5367

Taboret „Oregon”, Decolor; lampa „Sauvage Electrified”, Flamant; pościel „Sweet Night Black”, Tom Tailor

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5367

Ściany z cegły w sypialni to wciąż rzadko spotykany widok. W takim wnętrzu sprawdzą się miękkie tkaniny (wełna, moher), w tradycyjnych wzorach (np. duża kratka), fot. Gant

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5367

Czerwone dodatki ożywiają sypialnię. Łóżko ustawione koło okna, przez które wpada rozproszone światło, tworzy nastrojowy klimat, fot. Yves Delorme

Zdjęcie do bloczka '2 zdjecia' - art 5367

Gazetnik „Papp”, Planetadesign.pl; żyrandol „Perla Rosso”, Kare Design; fotel „Boston”, Casa Mia

Zobacz również
 • zobacz wszystkie wpisy
 • załóż bloga
 • Pomysł na nowoczesną łazienkę z umywalką podwójną

  Umywalka podwójna zrealizowana na wymiar przez manufakturę Luxum, z szufladami obłożonymi naturalnym fornirem. Taką umywalkę łatwo jest dostosować do wnęk i na potrzeby konkretnego miejsca.

 • Umywalka, ceramika, wanna

  Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

 • Mój pomysl na toaletkę

  Nowoczesna toaletka MAKEUP do mieszkania w stylu LOFT. Jako blat zostało wykorzystanie szkło. Toaletka z betonu architektonicznego, całość stanowi napis MakeUp. Zdjęcie wykonane w dopiero urządzanym mieszkaniu.