Ostateczny werdykt w naszym konkursie należy do czytelników/internautów! To Wy zdecydujecie, które spośród nominowanych przedmiotów zasługują na tytuł „Design Dla Konesera”. Wybrana zostanie „wspaniała dziesiątka”, czyli 10 hitów – produktów do wyposażenia wnętrz, po jednym z każdej prezentowanej przez Dobre Wnętrze kategorii.

Od marca do października prezentujemy kolejne kategorie konkursowe i nominowane w nich produkty.

Głosowanie, które wyłoni zwycięzców naszego konkursu, rozpoczyna się 16 października 2014 r. i trwa do do 13 listopada 2014 r.
Odbywać się będzie dwutorowo – online i przez SMS-y.
Online: wystarczy wejść w zakładkę Nominacje, oznaczyć w prawym dolnym rogu zdjęcia wybranych produktów i wypełnić formularz odpowiadając jednocześnie na pytanie:

„Jaką rolę, Twoim zdaniem, pełnią zmysły w projektowaniu przedmiotów wyposażenia wnętrz?”.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.wejdź na zakładkę Nagrody dla Czytelników i Internautów i zobacz, jakie przedmioty mogą być Twoje. 
Głosowanie za pomocą sms-ów trzeba wysłać SMS na numer 7242 (koszt 2 zł – 2,46 zł z VAT). W SMS wpisz kod zamieszczony obok wybranego przez Ciebie produktu (wszystkie produkty wraz z kodami do głosowania sms-owego zostały opublikowane w listopadowym numerze Dobrego Wnętrza) oraz odpowiedź na pytanie konkursowe (Jaką rolę, Twoim zdaniem, pełnią zmysły w projektowaniu przedmiotów wyposażenia wnętrz).

Wyniki III edycji konkursu Design Dla Konesera oraz jej laureatów przedstawimy 18 grudnia.

Szczegółowy harmonogram konkursu (kliknij!)