design dla konesera
dobre wnętrze
VII Edycja

„Dobre Wnętrze” już po raz siódmy organizuje ceniony w branży wnętrzarskiej plebiscyt DESIGN DLA KONESERA promujący najlepsze wzornictwo - najlepiej zaprojektowane, piękne i użyteczne, wysokiej jakości produkty do wyposażenia domu. Zwycięzców wybiorą Czytelnicy w internetowym głosowaniu, a wyróżnienia przyzna profesjonalne jury, do którego zaprosiliśmy wybitnych architektów współpracujących z naszym tytułem. Zapraszamy do udziału!

Gala II edycji konkursu

Konkurs, w którym wspólnie z producentami i dystrybutorami różnych marek w ostatnim roku nominowaliśmy blisko 100 najciekawszych debiutów rynkowych w segmencie wnętrzarskim, został rozstrzygnięty, a nagrody wręczone. Czytelnicy i internauci wybrali TOP 10 przedmiotów, które najchętniej widzieliby u siebie w domu. Stali eksperci magazynu przyznali własne wyróżnienia.

Uroczysta gala odbyła się 5 grudnia 2013 r. w warszawskiej Soho Factory. Imprezie towarzyszyła wystawa wszystkich nominowanych w plebiscycie rzeczy. Jej industrialna aranżacja autorstwa Justyny Smolec idealnie wkomponowała się w surowe wnętrze pawilonu Soho.

Nagrodzeni zachwycali się niekonwencjonalną formą statuetek wymyślonych przez Annę i Marka Lorens.
– Chcieliśmy podkreślić, że to, co jest pomostem między nowymi technologiami a tradycyjnym rzemiosłem, to właściwości i możliwości materiału. Dlatego postawiliśmy na żywicę i miedź – wyjaśnili podczas gali projektanci.

tekst MT zdjęcia MARIUSZ BYKOWSKI, MAGDA KAZIMIERCZUK