design dla konesera
dobre wnętrze
V Edycja

W plebiscycie DESIGN DLA KONESERA czytelnicy i eksperci Dobrego Wnętrza wybierają najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiają się na rynku wnętrzarskim. Nominowane są przedmioty, które sprawiają, że Polakom żyje się wygodniej, w coraz piękniejszym otoczeniu. Promujemy najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem. Zapraszamy do udziału!

Gala II edycji konkursu

Konkurs, w którym wspólnie z producentami i dystrybutorami różnych marek w ostatnim roku nominowaliśmy blisko 100 najciekawszych debiutów rynkowych w segmencie wnętrzarskim, został rozstrzygnięty, a nagrody wręczone. Czytelnicy i internauci wybrali TOP 10 przedmiotów, które najchętniej widzieliby u siebie w domu. Stali eksperci magazynu przyznali własne wyróżnienia.

Uroczysta gala odbyła się 5 grudnia 2013 r. w warszawskiej Soho Factory. Imprezie towarzyszyła wystawa wszystkich nominowanych w plebiscycie rzeczy. Jej industrialna aranżacja autorstwa Justyny Smolec idealnie wkomponowała się w surowe wnętrze pawilonu Soho.

Nagrodzeni zachwycali się niekonwencjonalną formą statuetek wymyślonych przez Annę i Marka Lorens.
– Chcieliśmy podkreślić, że to, co jest pomostem między nowymi technologiami a tradycyjnym rzemiosłem, to właściwości i możliwości materiału. Dlatego postawiliśmy na żywicę i miedź – wyjaśnili podczas gali projektanci.

tekst MT zdjęcia MARIUSZ BYKOWSKI, MAGDA KAZIMIERCZUK