design dla konesera
dobre wnętrze
V Edycja

W plebiscycie DESIGN DLA KONESERA czytelnicy i eksperci Dobrego Wnętrza wybierają najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiają się na rynku wnętrzarskim. Nominowane są przedmioty, które sprawiają, że Polakom żyje się wygodniej, w coraz piękniejszym otoczeniu. Promujemy najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem. Zapraszamy do udziału!

Promujemy dobre wzory
okl dw

W V edycji konkursy Design dla Konesera prezentujemy najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim. Materiały oraz przedmioty, które sprawiają, że żyje nam się łatwiej i piękniej. Wspaniałe wzornictwo, najnowsze technologie – co miesiąc nowe nominacje!

sygnatura
projektant
Nagrody miesiąca
odkurzacz_2
Odkurzacz VK200 z końcówką SP530 i akcesoriami

Zdecyduj, który z produktów w kategorii Multimedia podoba Ci się najbardziej i oddaj głos. Uzasadnij swój wybór. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czeka nagroda - odkurzacz Kobold System VK200 z mopem 2w1.

 

Odkurza i myje jednocześnie! Kobold System VK200 z mopem 2w1 to absolutna nowość stworzona przez inżynierów VORWERK z myślą o komforcie użytkowania i imponujących rezultatach czyszczenia. Teraz sprzątanie podłóg twardych, tj. panele, gres, parkiet, zajmie o połowę mniej czasu i może być przyjemnością. Potrzeba do 100ml wody aby umyć 20m2 i można zupełnie zrezygnować z detergentów. Rodzina produktów Kobold to doskonałe urządzenia czyszczące, które są idealnie dopasowane do siebie. Zgodnie z Europejskimi normami Vorwerk Kobold VK200 ma najwyższą klasę energentyczną A i najwyższą efektywność odkurzania. Do produkcji Kobolda używane są materiały przyjazne dla środowiska, które podlegają procesowi odzyskiwania odpadów. Wszystkie produkty są wolne od rozpuszczalników i szkodliwego dla środowiska freonu. Kobold VK200 dostępny na rynku polskim od października 2016 r. Autoryzowany Dystrybutor Vorwerk Kobold w Polsce Bestvac SK. Wartość nagrody: 5499 zł

Historia
kropka
2012

"Dobre Wnętrze" skończyło 15 lat. Z tej okazji redakcja zorganizowała konkurs. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Design dla Prestiżu”. Dziennikarze wraz z czołówką polskich architektów wnętrz, wytypowali listę przedmiotów, które w ostatnim piętnastoleciu cieszyły się największą popularnością wśród osób urządzających mieszkania. Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu sms-owym zdecydowali, które z tych rzeczy nadal stanowią przedmiot pożądania, synonim piękna, luksusu i prestiżu.

2013

Konkurs zmienił nazwę na "Design dla Konesera" oraz formułę - od tej pory to producenci i dystrybutorzy zgłaszają swoje produkty do konkursu.

2015

Gala konkursu „Design dla Konesera 2015” odbyła się 16 grudnia w kultowym warszawskim kinie „Iluzjon”. Partnerem strategicznym gali była firma Stegu, która po wręczeniu nagród zaprezentowała naszym gościom innowacyjne urządzenie – okulary „VR Cardboard Goggles”, umożliwiające przeniesienie się w wirtualną rzeczywistość i wyprodukowane z myślą o usprawnieniu projektowania.

2014

Podczas uroczystej gali przedstawiciele zwycięskich produktów otrzymali statuetki zaprojektowane przez Annę i Marka Lorens i wykonane metodą druku 3D.

kropka
2016