design dla konesera
dobre wnętrze
V Edycja

W plebiscycie DESIGN DLA KONESERA czytelnicy i eksperci Dobrego Wnętrza wybierają najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiają się na rynku wnętrzarskim. Nominowane są przedmioty, które sprawiają, że Polakom żyje się wygodniej, w coraz piękniejszym otoczeniu. Promujemy najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem. Zapraszamy do udziału!

Promujemy dobre wzory
okl dw

W V edycji konkursy Design dla Konesera prezentujemy najciekawsze premiery na rynku wnętrzarskim. Materiały oraz przedmioty, które sprawiają, że żyje nam się łatwiej i piękniej. Wspaniałe wzornictwo, najnowsze technologie – co miesiąc nowe nominacje!

sygnatura
projektant
Nagrody miesiąca
hotel-andels-lodz-exterior-4-eisenberger-2009-hi
ANDEL’S – DESIGN, STYL I SZTUKA

3 vouchery na weekendowy pobyt w Andel’s by Vienna House Łodź

Hotel Andel’s w Łodzi to marka znana ze wzornictwa oraz jakości. Zachwyca gości, także biznesowych oraz producentów filmowych. To miejsce dla szukających w hotelu czegoś więcej niż tylko noclegu.

Andel’s by Vienna House Łódź stawia na nowoczesność, design i styl. Ściany jego apartamentów zdobią prace m.in. Maurycego Gomulickiego i Iwo Rutkiewicza. W hotelu znajduje się basen oraz sala fitness z widokiem na Łódź oraz centrum spa i wellness z wysokiej klasy masażami i zabiegami. Śniadania serwowane są niczym w wiedeńskiej piekarni z regionalnym chlebem, domowymi, świeżymi specjałami, mnóstwem owoców i warzyw oraz świeżo parzoną kawą z ekspresu. Restauracja delight nagrodzona została dwiema czapami w słynnym przewodniku Gault & Millou. Na gości czeka strefa relaksu w lobby z designerskimi fotelami i sztuką wokół. Obsługa do każdego gościa podchodzi indywidualnie. Wartość nagrody: 750 zł

Historia
kropka
2012

"Dobre Wnętrze" skończyło 15 lat. Z tej okazji redakcja zorganizowała konkurs. Pierwsza edycja odbyła się pod hasłem „Design dla Prestiżu”. Dziennikarze wraz z czołówką polskich architektów wnętrz, wytypowali listę przedmiotów, które w ostatnim piętnastoleciu cieszyły się największą popularnością wśród osób urządzających mieszkania. Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu sms-owym zdecydowali, które z tych rzeczy nadal stanowią przedmiot pożądania, synonim piękna, luksusu i prestiżu.

2013

Konkurs zmienił nazwę na "Design dla Konesera" oraz formułę - od tej pory to producenci i dystrybutorzy zgłaszają swoje produkty do konkursu.

2015

Gala konkursu „Design dla Konesera 2015” odbyła się 16 grudnia w kultowym warszawskim kinie „Iluzjon”. Partnerem strategicznym gali była firma Stegu, która po wręczeniu nagród zaprezentowała naszym gościom innowacyjne urządzenie – okulary „VR Cardboard Goggles”, umożliwiające przeniesienie się w wirtualną rzeczywistość i wyprodukowane z myślą o usprawnieniu projektowania.

2014

Podczas uroczystej gali przedstawiciele zwycięskich produktów otrzymali statuetki zaprojektowane przez Annę i Marka Lorens i wykonane metodą druku 3D.

kropka
2016