KONKURS Paris, Paris

 Paris Paris konkurs

Paris, Paris to wielki KONKURS „Dobrego Wnętrza” i SML Concept, przedstawiciela marki Élitis w Polsce. Zapraszamy do zabawy: pokaż nam swoje aranżacje i wygraj weekend w Paryżu dla dwóch osób!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Zaloguj się i dodaj pracę konkursową wypełniając formularz konkursowy.

Zadanie konkursowe

Jesteś dekoratorem, projektantem? A może po prostu kochasz piękne rzeczy i samodzielnie urządziłeś dom? Przedstaw nam 3 zdjęcia aranżacji wnętrza z wykorzystaniem mebli, tkanin lub tapet francuskiej marki Élitis, a my wybierzemy najciekawszy z pomysłów. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zalogować się na stronie  i dodać zdjęcia w wersji cyfrowej o wielkości minimum 1200 pikseli w podstawie, prace wyślij korzystając z formularza konkursowego: dodaj zdjęcia.


Na zgłoszenia czekamy do dnia 15.05.2013 r.


Nagrody w konkursie

Nagrodą w konkursie jest weekend w Paryżu dla dwóch osób, w tym przelot, noclegi w słynnym hotelu Saint James oraz kolacja w eleganckiej restauracji Bateau Mouche urządzonej na statku pływającym po Sekwanie.

Wręczenie nagród odbędzie się w Ambasadzie Francji. Zwycięska aranżacja zostanie opublikowana w lipcowym numerze „Dobrego Wnętrza”.

 

Regulamin konkursu: zobacz.

Ocena: 0
Źródło: Dobre Wnętrze

POLECANE ARTYKUŁY