Premiera programu "Domowe metamorfozy"! Oglądaj razem z nami!

Nowy program światowego kalibru "Domowe metamorfozy" od dziś taże u NAS! Obejrzyj koniecznie, jak ekipa budowlańców, architektów i dekoratorów wnętrz pod przewodnictwem prowadzącego Antonio Sabato odmienia standardy mieszkaniowe uczestników programu! Od 23 marca emisja "Domowych metamorfoz" codziennie (od poniedziałku do piątku) o 19:00 i 19:30 na CBS Reality!

"Domowe metamorfozy" z Antonio Sabato
"Domowe metamorfozy" z Antonio Sabato
"Domowe metamorfozy" z Antonio Sabato
"Domowe metamorfozy" z Antonio Sabato
"Domowe metamorfozy" z Antonio Sabato

Wspaniała wiadomość dla miłośników urządzania, remontowania i odmieniania swoich wnętrz! Niezwykle popularny w Stanach program "Domowe metamorfozy" od 23 marca możemy oglądać także u nas! W programie śledzić możemy przypadki najróżniejszych przypadków domowych metamorfoz - od rearanżacji źle zaprojektowanej kuchni, przez wyburzanie wszystkich ścian w domu i zaprojektowanie od nowa przestrzeni ogrodowej. W kolejnych odcinkach poznajemy także historie osób biorących udział w programie i to, jak metamorfoza wnętrz zmieniła ich życie i dotychczasowe nawyki. Prowadzący program - Antonio Sabato, przeprowadza nas przez fascynujące etapy poszczególnych prac związanych z metamorfozą danego wnętrza domu czy ogrodu!

Przeczytaj wywiad z prowadzącym „Domowe metamorfozy” - Antonio Sabato!

Od 23 marca emisja "Domowych metamorfoz" codziennie (od poniedziałku do piątku) o 19:00 i 19:30 na CBS Reality!

 Fix It And Finish It

Fot. materiały prasowe

Zapraszamy na odcinek 1:

Antonio Sabato wraz ekipą ekspertów przeprowadza spektakularną metamorfozę podjazdu przed domem rodzinnym Wiktorii i Morrisa. 

Zapraszamy na odcinek 2:

Ekipa Antonia zaskakuje wybraną rodzinę metamorfozą ich salonu - po spektakularnej zmianie mogą w nim wreszcie bez przeszkód spędzać wolny czas i podejmować licznych przyjaciół!

Zapraszamy na odcinek 3:

Niezwykły odcinek kręcony w Tucson w Arizonie! Ekipa Antonia Sabato przygotowuje niezwykły projekt uwzględniający nowego członka rodziny Stephanie i Briana.

Zapraszamy na odcinek 4:

Antonio Sabato wraz z ekspertami odmieniają zapomnianą przestrzeń za domem pewnej pary. To, co udało im się stworzyć, zaparło dech w piersiach właścicieli!

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY