DOMOWE METAMORFOZY jakich jeszcze nie było: Antonio Sabato w metamorfozie hotelu

 Domowe metamorfozy: metamorfoza salonu

„Domowe metamorfozy" z Antonio Sabato Jr. na czele, pomagają wyjść ludziom z mieszkaniowych opresji. Domowe rewolucje to nie tylko metamorfoza wnętrza mieszkalnego, ale bardzo często bodziec, który ma znaczący wpływ na życie i komfort domowników. Przed nami ostatnie odcinki 1. sezonu programu „Domowe metamorfozy". Czyje życie odmieni się w tym tygodniu za sprawą wizyty Antonio Sabato Jr.?

Przed nami ostatnie odcinki 1. sezonu programu „Domowe metamorfozy". W najbliższych odsłonach programu zobaczymy nie tylko metamorfozę kuchni, która została w całości zdominowana przez koty, ale także - po raz pierwszy – rewolucję przeprowadzoną w hotelu! Jak poradzą sobie profesjonaliści wykonując w jeden dzień prace remontowe, które normalnie powinny zająć dwie doby? Oglądajcie „Domowe metamorfozy" codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00 i 19:30 na CBS Reality!

Domowe metamorfozy: genialna metamorfoza salonu i przydomowego patio

Tydzień niesamowitych mieszkaniowych rewolucji rozpocznie się już 20 kwietnia. Tego dnia ekipa „Domowych metamorfoz" odwiedzi rodzinę Jeana i LaShondy. Para ma czwórkę cudownych dzieci. Do Jackson w stanie Mississippi przenieśli się z Nowego Orleanu ze względu na zniszczenia spowodowane przez huragan Katrina. Mimo, że w nowej posiadłości mieszkają już jakiś czas, nie wygląda ona tak, jak powinna. Antonio Sabato i jego ekipa, podarują rodzinie zupełnie nowy salon. Ten dotychczasowy wymaga podjęcia zdecydowanych kroków. W kolejnym odcinku eksperci „Domowych metamorfoz" przyjadą do domu Ricka i Dany. Ich patio znajduje się w stanie kompletnej ruiny i jest bliskie rozsypki. Winę za taki stan rzeczy ponosi poprzednia ekipa remontowa, której zabrakło umiejętności. Tym razem sprawę w swoje ręce wezmą prawdziwi profesjonaliści.

Domowe metamorfozy: bezpieczne miejsce do zabawy

We wtorkowy wieczór, 21 kwietnia, „Domowe metamorfozy" zostaną przeprowadzone w kuchni należącej do Pam i Miriam. Wnętrze wymaga sporo pracy. Wadliwy sprzęt i nieprzemyślany układ pomieszczenia sprawiają, że obecnie trudno w nim cokolwiek przygotować. Tego samego dnia spełni się również marzenie Marcusa Burgera, samotnego ojca, który chciałby by jego dzieci miały warunki i bezpieczne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Domowe metamorfozy: rewolucja w kuchni zamieszkałej przez... koty

Kolejny odcinek programu już 22 kwietnia. Tego dnia Antonio Sabato Jr. złoży wizytę bliźniaczkom – Jenell i Brenie. Ich podwórko to nudna przestrzeń bez wyrazu, która w ogóle nie jest zagospodarowana. To daje ekipie szerokie pole do popisu. W kolejnym odcinku ekipa „Domowych metamorfoz" odwiedzi także dom Darrena i Meli oraz rocznego synka Evana. Ich kuchnia naprawdę potrzebuje pomocy fachowców. Obecnie jest staromodna i zamieszkana głównie przez koty! Antonio Sabato spróbuje przywrócić jej świetność i sprawić, by znowu była użytkowana przez członków rodziny.

Domowe metamorfozy: Antonio Sabato i jego ekipa w hotelu

W czwartek, 23 kwietnia, ekipa „Domowych metamorfoz" podejmie nietypowe wyzwanie – rozpocznie remont, w którym pracy będzie na co najmniej dwa dni. Eksperci z Antonio Sabato na czele, ze wszystkim uwiną się jednak w jeden dzień! Prace zostaną przeprowadzone w nietypowym miejscu, tym razem będzie to bowiem hotel. Zapewne żaden z jego obecnych gości nie wie, że na dachu tej posiadłości niegdyś znajdował się ogród. Obecnie został jednak zapomniany i opuszczony. Po zmianach przeprowadzonych przez „Domowe metamorfozy" znów będzie można cieszyć się jego urokiem. Tego samego dnia poznamy także Rachel i Christophera, którzy poświęcili się pracy charytatywnej, zapominając o własnych potrzebach.

Domowe metamorfozy: zagracony składzik przemieniony w słoneczne wnętrze

Ostatnie dwa odcinki pierwszej serii obejrzymy w piątkowy wieczór, 24 kwietnia. W pierwszym z nich, Antonio zaprowadzi porządek w jednym z pokoi w domu Marlen i Megan. Marlen jest samotną matką – wszystkie obowiązki związane z domem i utrzymaniem rodziny spoczywają na jej barkach. Pokój, który obecnie jest zagraconą przestrzenią i służy wyłącznie przechowywaniu nieużywanych sprzętów, zmieni się w słoneczne wnętrze, o którym kobieta zawsze marzyła. W kolejnym odcinku ekipa zajmie się drewnianą werandą domu należącego do Beverly i jej dzieci. Rodzinę dotknęła ogromna tragedia – mąż kobiety zginął podczas napadu dokonanego przez gang młodocianych przestępców. Na szczęście teraz, za sprawą Antonio i jego fachowców, los się do niej uśmiechnie.

Na Domowe metamorfozy zapraszamy w dni powszednie o 19:00 i 19:30 na CBS Reality

 

Przeczytaj wywiad z prowadzącym Domowe metamorfozy - Antonio Sabato!

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY