Przed nami kolejne odcinki Domowych metamorfoz z Antonio Sabato Jr. na CBS Reality inowe remontowe wyzwania! Kogo tym razem odwiedzi ekipa budowlanych ekspertów Antonia Sabato? Koniecznie obejrzyj kolejne inspirujące odcinki Domowych metamorfoz. A w nich?

OGLĄDAJ: "Domowe metamorfozy" codziennie (od poniedziałku do piątku) o 19:00 i 19:30 na CBS Reality!

Domowe metamorfozy: ekipa ratuje piękny salon w zabytkowym domu

Kolejny tydzień z programem Domowe metamorfozy rozpocznie się 6 kwietnia, w świąteczny poniedziałek, wizytą w domu Carol. Dom stanowi dla bohaterki przede wszystkim wartość sentymentalną, ponieważ odziedziczyła go po swoim ojcu. Antonio dostanie niełatwe zadanie – przywrócenie salonu do stanu używalności, ponieważ obecnie domownicy z niego nie korzystają. Zmiany potrzebuje całe wnętrze – poczynając od koloru ścian, a kończąc na meblach. Ekipie pomoże tym razem projektantka Nomita wyciągając prawdziwego asa z rękawa, który zmieni charakter salonu nie do poznania. Tego samego dnia Antonio zaskoczy jeszcze Brena Broussarda, który chce zrobić niespodziankę swojej matce doprowadzając do porządku przydomowy ogródek. Ekipa Antonio zaprojektuje zupełnie nowe oblicze podwórka i przywróci do życia starą fontannę.

Domowe metamorfozy: Antonio Sabato urządza sypialnię i ogarnia chaos

7 kwietnia poznamy Elainę, sympatyczną samotną mamę dwójki dzieci. Antonio i ekipa chcą urządzić dla niej przestrzeń, w której będzie mogła odpocząć po dniu wypełnionym obowiązkami. Elaina zdecydowanie zasługuje na własną sypialnię. Tak się składa, że w tej roli idealnie sprawdzi się pomieszczenie, które dotąd służyło za przechowalnię. Trzeba tylko nieco nad nim popracować! W drugim odcinku, w ręce ekipy Domowych metamorfoz swój dom oddadzą Kaitlyn oraz Charlene Mire, matka i córka, które mieszkają razem już od dłuższego czasu. Jak się okazuje, panie bardzo potrzebują pomocy z uporządkowaniem zagraconej przestrzeni i okiełznaniem wszechobecnego chaosu.

Domowe metamorfozy: podwórko jak tropikalny raj

Kolejne zmagania ekipy możemy śledzić 8 kwietnia. W pierwszym odcinku przyjedziemy z kamerą do domu Lori Tantawai, żony kapitana Armii będącego na misji w Afganistanie. Korzystając z nieobecności Abrahama, Lori chce przeobrazić podwórko w… tropikalny raj, o którym zawsze marzyli. W drugim odcinku poznamy niełatwą i wzruszającą historię Privilege – samotnej matki z Zimbabwe, która postanowiła zawalczyć w Nowym Orleanie o nowe życie dla siebie i swoich córek. Na drodze jej szczęściu stanęły jednak siły natury w postaci huraganu Katrina. Poruszony jej losem Antonio postanawia przygotować dla niej coś specjalnego.

Domowe metamorfozy: remont starego domu na powitanie dziecka

9 kwietnia ekipa programu odwiedzi Sam i Chrisa, którzy zostali właśnie świeżo upieczonymi rodzicami. W czym tkwi problem? Para cieszy się obecnością nowego dziecka, ich szczęście i spokój zakłóca jednak stary dom. To zdecydowanie nie jest bezpieczne miejsce dla takiego malucha! Na szczęście Antonio ma już pomysł, jak temu zaradzić. W kolejnym odcinku przeniesiemy się do domu Irene i jej rodziców zamieszkałych w Montgomery w stanie Alabama. Okazuje się, że ich patio naprawdę potrzebuje pomocy ekspertów.

Domowe metamorfozy: przestrzeń domowa i pracownicza pogodzone

W piątek 10 kwietnia Antonio i jego zespół wyruszą na spotkanie kochającej się rodziny Johnsonów. Ich posiadłość spełnia po części funkcję rodzinnego przedsiębiorstwa, a po części domu. Domowy budżet pochłaniają wydatki na college syna oraz prywatny biznes – na remont brakuje już nie tylko środków, ale też czasu. Ekipa podaruje rodzinie wymarzony salon, w którym odnajdą wytchnienie po ciężkim dniu. W kolejnym odcinku eksperci Domowych metamorfoz podejmą nietypowe wyzwanie. Jeden z pokojów w domu McIntoshów pełni funkcję przebieralni odgradzającej dom od basenu. W pomieszczeniu panuje nieporządek, a Denise wstydzi się go przed gośćmi. Dorosłym marzy się przestrzeń, gdzie będą mogli odpocząć, a jednocześnie mieć na oku bawiące się w basenie pociechy.

 

Na Domowe metamorfozy zapraszamy w dni powszednie o 19:00 i 19:30 na CBS Reality

 

Przeczytaj wywiad z prowadzącym Domowe metamorfozy - Antonio Sabato!