Na wszystkich miłośników wnętrzarskich metamorfoz czekają kolejne odcinki programu Domowe metamorfozy. Antonio Sabato jako prowadzący program wraz z architektami i ekipą budowlaną odmienią kolejne wnętrza i stworzą przestrzeń idealną dla domowników.

OGLĄDAJ: "Domowe metamorfozy" codziennie (od poniedziałku do piątku) o 19:00 i 19:30 na CBS Reality!

Kolejny tydzień z programem Domowe metamorfozy rozpoczyna się w poniedziałek 30 marca odcinkiem opowiadającym o rodzinie Dudenheferów i ich niezbyt ciekawym patio z basenem. Antonio wniesie tam sporo życia i koloru oraz pomoże ich synowi zbudować plac zabaw w stylu pirackiego statku! Tego samego dnia zobaczymy również odcinek opowiadający o Phyllis, samotnej matce, której marzeniem będzie przygotowanie w domu miejsca idealnego do wspólnego spędzania czasu przez całą rodzinę oraz do przyjmowania gości. Prowadzący program zaprojektuje pomieszczenie, które kobieta i jej dwie córki dosłownie pokochają! W odcinkach, które wyemitowane zostaną 31 marca, Megan i Craig dostaną od Antonia prawdziwy prezent! Ich sypialnia stanie się bowiem miejscem, w którym będą mogli na co dzień odpoczywać po ciężkim dniu zapracowanych rodziców. Tego dnia Antonio będzie także pracował nad wystrojem pokoju zabaw oraz werandy, które z powodu niedopasowanych mebli bardzo odróżniają się od reszty domu.

Domowe metamorfozy: Antonio Sabato remontuje werendę i sypialnię

1 kwietnia w kolejnym odcinku programu Domowe Metamorfozy, które można oglądać codziennie na CBS Reality - Taylor Coats wraz z ekipą rozpocznie przebudowę ganku, tak by całość komponowała się z klimatycznym i historycznym charakterem jego posiadłości. W Nowym Orleanie, skąd pochodzi, dom ocenia się po werandzie. Taylor wierzy, że dzięki tym zmianom jego posiadłość stanie się wizytówką całego osiedla. Mimo, że jest typem złotej rączki, wykonanie tak dużego remontu przerasta jego możliwości, z pomocą przychodzi więc Antonio i jego ekipa. W kolejnym odcinku fachowcy pomogą Chadowi i Rachel, którzy we własnym domu muszą spać w pokoju gościnnym, ponieważ ich sypialnia zamieniła się w... schowek na narzędzia! Antonio spróbuje przywrócić intymność tego miejsca i stworzyć małżonkom sypialnię, na którą zasługują.

Domowe metamorfozy: ekipa remontuje dom jazzmana

W kolejnym odcinku Domowych metamorfoz (2 kwietnia) odwiedzimy dom legendarnego jazzmana mieszkającego w Nowym Orleanie, Eddi'ego Duke'a Edwardsa. To tu tworzy się muzykę! Antonio zastanie siedzibę Fundacji im. Louisa Armstronga w stanie rozsypki po przejściu huraganu Katrina. Za sprawą ekipy w tym domu rozlegną się na nowo dźwięki kultowej muzyki. Tego samego dnia ekipa zaskoczy także rodzinę Ericksonów, którzy marzą, by odnowić pokój swojego syna Isaaca tak, by nie musiał się już wstydzić zapraszając przyjaciół do domu.

Domowe metamorfozy: remont salonu w 100-letnim domu

3 kwietnia ekipa programu Domowe metamorfozy podejmie wyzwanie urządzenia salonu w ponad 100-letnim domu należącym do Courtney Bullock. W tym odcinku wsparcia ekipie udzieli projektantka wnętrz Velerie, która spróbuje nadać salonowi wyrafinowany charakter pasujący do osobowości właścicielki. W drugim odcinku Antonio zaskoczy nie tylko Nicole, ale także widzów – tym razem dom zostanie odsunięty na dalszy plan, a ekipa zajmie się urządzaniem podwórka. Nicole jest pierwszą właścicielką domu, zmęczoną urządzaniem go od podstaw, dlatego zdecydowanie przyda jej się przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie będzie mogła uciec od codziennych obowiązków.

Przeczytaj wywiad z prowadzącym Domowe metamorfozy - Antonio Sabato!