Przed nami kolejne odcinki „Domowych metamorfoz" z Antonio Sabato Jr. na czele! Kogo tym razem odwiedzi ekipa budowlanych ekspertów? Oglądajcie „Domowe metamorfozy" codziennie od poniedziałku do piątku o 19:00 i 19:30 na CBS Reality! Co czeka na Was w nadchodzących odcinkach?

Domowe metamorfozy: biurowa przestrzeń w rodzinnym domu

Tydzień niesamowitych mieszkaniowych rewolucji rozpocznie się już 13 kwietnia. Tego dnia ekipa Antonio zaskoczy szczęśliwych małżonków, Erica i Melanie – pastora i nauczycielkę. Ta dwójka jest niezwykle zaangażowana w pracę na rzecz społeczności. Zdaniem zespołu „Domowych metamorfoz" jest to najwyższy czas, by wreszcie ktoś zrobił coś równie wartościowego dla nich. Marzeniem pary jest posiadanie biurowej przestrzeni w domu, która pozwoli im na wykonywanie codziennych obowiązków. Podczas wizyty okazuje się jednak, że Richardsonowie mają dużo bardziej podstawowe potrzeby, między innymi brakuje im... szafy! W kolejnym odcinku poznamy Melanie, która cierpi na ogromny kompleks związany ze swoją kuchnią. Okazuje się, że transplantacja nerki, którą przeszła, uniemożliwiła jej ukończenie pracy nad tą częścią domu. Na szczęście z pomocą przyjdzie jej Antonio Sabato!

Domowe metamorfozy: metamorfoza przydomowego patio

We wtorkowy wieczór 14 kwietnia apel o pomoc nadejdzie od Racheli i Scotta, którzy rozpaczliwie potrzebują remontu patio, z którego w ogóle nie korzystają. Jego stan pozostawia nie tylko wiele do życzenia jeśli chodzi o estetykę miejsca, ale również budzi obawy pod względem bezpieczeństwa, szczególnie jeśli chodzi o stare, zapadające się deski. Priorytetowości sprawie nadaje fakt, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Tego samego dnia poznamy również Kristinę, studentkę neurologii. Na samym początku swojej przeprowadzki wkładała dużo pracy w pielęgnację przydomowej przestrzeni. Teraz jednak nie ma na to wystarczająco dużo czasu, z pomocą przybyła więc ekipa „Domowych metamorfoz".

Domowe metamorfozy: cel – domowe studio nagrań

Kolejne zmagania ekipy „Domowych metamorfoz" możemy śledzić 15 kwietnia. Tego dnia Antonio odwiedzi Erica i Mallory – małżeństwo pracujące na pełen etat przez sześć dni w tygodniu. Oboje wierzą, że rewolucja dokonana przez załogę będzie dla nich wielką życiową zmianą. W pierwszej kolejności ekipa zajmie się remontem pokoju dziennego, który póki co nie spełnia swojej wypoczynkowej funkcji. Tego samego dnia poznamy jeszcze Reginala, który marzy o tym, by spędzać więcej czasu ze swoją rodziną. Żeby było to możliwe konieczny jest remont domowego studia nagrań, tak by mógł on bliżej rodziny realizować swoje zawodowe obowiązki.

Domowe metamorfozy: metamorfoza piwnicy w centrum spotkań towarzyskich

16 kwietnia ekipa „Domowych metamorfoz" odwiedzi Erica Carwella i jego syna Erica, którzy są bardzo energetycznymi ludźmi z dużym poczuciem humoru. Ojciec przed laty kupił i wyremontował dom, specjalnie by móc mieszkać w nim ze swoim synem. Do szczęścia brakuje im jedynie odnowionej i wyremontowanej piwnicy, która z powodzeniem mogłaby spełniać rolę salonu i miejsca spotkań ze znajomymi. W kolejnym odcinku poznamy jeszcze Edwarda, który planuje przeobrazić swoje podwórko w plac gier i zabaw dla dzieci.

Domowe metamorfozy: Antonio Sabato urządza przestrzeń rodzinną

W piątek, 17 kwietnia, Antonio i jego ekipa przyjadą do rodziny, która naprawdę potrzebuje pomocy. W domu Lewisów jest sześciu synów, trójka najmłodszych musi dzielić pokój z powodu niewystarczającej liczby miejsc do spania. W następnym odcinku poznamy Tiffany, samotną matkę i jej syna Milesa. Ich salon nie jest miejscem zachęcającym do spędzania wolnego czasu – jego wnętrze jest ciemne i przytłaczające. Tifanny i Miles chcieliby mieć pokój, do którego będą mogli zapraszać znajomych. Z pomocą, jak zwykle przyjdzie im niezawodny Antonio.

 

Na Domowe metamorfozy zapraszamy w dni powszednie o 19:00 i 19:30 na CBS Reality

 

Przeczytaj wywiad z prowadzącym Domowe metamorfozy - Antonio Sabato!