W bogatej ofercie Ferro znajdziemy eleganckie kolekcje baterii do kompleksowego wyposażenia łazienek – wannowe, umywalkowe czy natryskowe – będące nie tylko urządzeniami o sprawdzonych walorach użytkowych, ale i atrakcyjnymi ozdobami pomieszczeń. Wśród baterii łazienkowych na szczególną uwagę zasługują, niezbędne w każdej łazience, baterie umywalkowe.

Sprawdź też: wybieramy baterie do kuchni i łazienki ZOBACZ MODELE >>>

Wybieramy baterie umywalkowe i bidetowe

Bateria umywalkowa Ferro z kolekcji Cassino VerdeLine Plus o wyjątkowych zaletach funkcjonalnych posiada prostą geometryczną formę i nachyloną ku umywalce wylewkę kontrastującą z okrągłym kształtem podstawy o przekroju okręgu. Udane połączenie tworzy oryginalny produkt, który swą wyrazistą formą i błyszczącą chromowaną powłoką ozdobi reprezentacyjne wnętrze łazienki i pokoju kąpielowego. Ta niezwykła bateria umywalka należąca do ekologicznej linii VerdeLine została zaopatrzona w innowacyjne komponenty pozwalające na ponad 50-procentową oszczędność zużycia wody, a tym samym domowych wydatków.

Wielofunkcyjna bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku należąca do kolekcji Metalia 56 jest najlepszą propozycją dla zwolenników komfortu i praktycznych rozwiązań. Prosty sposób obsługi baterii zapewnia przycisk z funkcją auto-stop umieszczony w widocznym miejscu na rączce natrysku. Poprzez naciśnięcie przycisku możemy szybko zmienić przepływ wody z baterii na natrysk. Bateria umywalkowo-bidetowa z rączką natrysku z powodzeniem zastępuje łazienkowy bidet, uwalniając tym samym część przestrzeni pomieszczenia, dla np. niezbędnych sprzętów czy dodatków dekoracyjnych. Zwarta forma, odpowiednie proporcje i ciężar baterii doskonale korespondują z lekką i dynamiczną linią – całość godna designerskiej łazienki w modnym, nowoczesnym stylu.

Interesującą propozycją do łazienek jest także bateria umywalkowa Metalia 57 o płynnej, zaoblonej linii i subtelnej formie, wykonana z wysokiej jakości mosiądzu i pokryta błyszczącym chromem. Bateria należy do eleganckiej 15. elementowej kolekcji baterii jednouchwytowych przeznaczonych do łazienek i kuchni.

Kvadro to bateria umwalka o nowoczesnej linii wzorniczej, którą charakteryzuje wyrazisty styl i najwyższa jakość wykonania. Forma baterii podporządkowana geometrii odwzorowuje motyw kwadratu i prostokąta. Łagodne krawędzie i półokrągłe wykończenie wylewki oraz wygodny dobrze układający się w dłoni uchwyt sprawia, że bateria zachwyca funkcjonalnością i atrakcyjnym designem.

Bogata oferta baterii umywalkowych pozwala na dowolną, zgodną z indywidualnymi upodobaniami, aranżację łazienki. Możemy wybrać modele o zdecydowanej, geometrycznej formie bądź delikatnie zaokrąglonej linii, klasyczne lub o ściśle specjalistycznych funkcjach. Baterie łazienkowe wraz z praktycznymi akcesoriami tworzą dekoracyjną łazienkową biżuterię, która odpowiednio wyeksponowana, podkreśla piękno wnętrza i jego indywidualny charakter.

Szczególowa oferta na stronie: www.ferro.pl