Wyposażenie łazienki. Zobacz najładniejsze wanny

 Wyposażenie łazienki. Modna wanna

Fot. Materiały prasowe firmy

Wanna dla wielbicieli kąpieli to ważna, o ile nie najważniejsza część łazienki. Wyposażenie łazienki powinno rozpoczynać się właśnie od niej. Każda wanna to jednak inny projekt łazienki. O stylu w jakim urzadzimy łazienkę decydujemy osobiście. Jeśli nie wiecie, na jaką wannę się zdecydować, prezentujemy najlepiej zaprojektowaną wannę 2010 roku.

Nagrodzona wanna

Wyposażenie łazienki to ważny element każdego domu i mieszkania. W końcu dużo czasu spędzamy w łazience. Są tacy, dla których wanna to zbędny luksus. Wystarczy im szybki prysznic. Są jednak i tacy, którzy bez wanny żyć nie mogą. Cały dzień czekają na moment, aż zanurzą się w relaksującej kąpieli. Wanna i kąpiel w niej to często dobry sposób na odreagowanie stresu. Dlatego wanna często jest dobierana przez nas i pod nasz gust. Wybór wyposażenia łazienki jest ogromny. Jedni decydują się na wolno stojącą wannę na lwich łapach, inni wybierają zabudowaną, a jeszcze inni stawiają na wannę umieszczoną w podłodze i wanny nowoczesne, geometryczne. Prezentujemy wannę, która uzyskała wyróżnienie jury konkursu Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku w 2010 r.

Wyposażenie łazienki: modna wanna

Wanna Asymmetric Duo jest nowym produktem w ofercie firmy KALDEWEI. Swoim wzornictwem nawiązuje do aktualnych, asymetrycznych trendów w świecie mody, zaprezentowanych w jesienno - wiosennych kolekcjach 2011/12 przez takich projektantów, jak Vivienne Westwood, Stella McCartney, Dolce & Gabanna czy Karl Lagerfeld. Wyposażenie łazienki nawiązujące do największych przedstawicieli mody na pewno sprawi, że czas spędzony w łazience będzie jeszcze bardziej przyjemny. W końcu w dzisiejszych czasach wyposażenie łazienki nie musi być już tylko funkcjonalne. Może być również bardzo modne i przyjemne dla oka.

Wanna została zaprojektowana przez studio Phoenix Design. Jej precyzyjny, dynamicznie zarysowany kształt łączy w sobie ponadczasową elegancję, klarowne, czyste formy i organiczny kształt wnętrza. Asymetrycznie zaprojektowane krawędzie wanny nie tylko przykuwając wzrok, ale także mają funkcje czysto użytkowe. Szeroki rant może być półką na przybory kąpielowe, książki czy świece, może ułatwiać wchodzenie lub wychodzenie z wanny lub też być wygodnym miejscem do zamontowania armatury. Czworokątna, emaliowana pokrywa odpływu została zintegrowana z kolorem wanny i umieszczona idealnie w jednej płaszczyźnie z jej dnem. Takiej, kolorystycznej i materiałowej, integracji poddano też emaliowane pokrętło przelewu. W zależności od kierunku zabudowy przelew może znajdować się na boku z szerszą krawędzią lub po przeciwnej stronie wanny. Wanna Kaldewei Asymmetric Duo jest dostępna w trzech różnych wymiarach: 170 x 80, 180 x 90 lub 190 x 100 cm.

 Wyposażenie łazienki.
Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY