Wyposażenie łazienki: bateria natryskowa

 Bateria prysznicowa Malachit

Bateria prysznicowa Malachit

Fot. Materiały prasowe firmy

Wyposażenie łazienki musi być funkcjonalne i ładne. Bateria natryskowa to centralny punkt kabiny prysznicowej i wpływa w dużej mierze na jej funkcjonalność. Wybierając baterie prysznicowe powinniśmy się kierować przede wszystkim indywidualnymi potrzebami i zmysłem estetycznym, ale warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak: wielkość kabiny prysznicowej, wygodną regulację temperatury i oszczędność wody. Baterie prysznicowe dostępne są w komplecie z zestawami natryskowymi lub oddzielnie.

 Bateria prysznicowa Malachit

Bateria prysznicowa Malachit

Fot. Materiały prasowe firmy

Jeżeli kupujemy oddzielnie baterie prysznicowe możemy dobrać do nich wielofunkcyjne słuchawki czy deszczownie. Armatura łazienkowa to ważny element wyposażenia łazienki. Przy zakupie baterii prysznicowej należy wziąć pod uwagę rozmiary kabiny prysznicowej, aby bateria była do niej proporcjonalna. Zbyt duży model baterii łazienkowej zdominuje wnętrze i uniemożliwi swobodne korzystanie z prysznica. O funkcjonalności armatury natryskowej decyduje też sposób regulacji strumienia i temperatury wody. Na rynku dostępne są baterie prysznicowe jednouchwytowe, dwuuchwytowe i baterie prysznicowe termostatyczne. Bardzo ważne są także walory estetyczne armatury łazienkowej, stanowi ona przecież najważniejszy element wyposażenia kabiny prysznicowej, na którym skupiamy wzrok. Funkcjonalne modele o oryginalnym wzornictwie znajdziemy w ofercie Grupy Armatura.

Wyposażenie łazienki: bateria natryskowa Malachit

Bateria prysznicowa Malachit z natryskiem ręcznym to tegoroczna nowość w asortymencie Grupy Armatura. Wyróżnia się  nowoczesnym wzornictwem. Bateria ma formę walca, który zakończony jest prostym, a zarazem efektownym uchwytem. Po przeciwnej stronie znajduje się rączka natryskowa, która zamocowana jest bezpośrednio przy armaturze. Bateria natryskowa Malachit to propozycja dla zwolenników odważnych i nieszablonowych aranżacji łazienek.

Ocena: 0
Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY