Umywalka drewniana: must have w aranżacji łazienki

Umywalka drewnia: czy to dobry wybór? Bogata oferta umywalek łazienkowych sprawia, że często mamy problem z wyborem konkretnego modelu. Umywalki wiszące, meblowe czy blatowe? Szklane, ceramiczne czy kamienne? A może efektowna umywalka drewniana? Wzbogać aranżację swojej łazienki designerską umywalką z drewna!

Umywalka drewniana
Umywalka drewniana
Umywalka drewniana
Umywalka drewniana

Unikatowe drewniane umywalki wykonane z litego dębu wprowadzą do łazienkowego wnętrza szczyptę elegancji. Czy taka umwalka to dobry wybór? Przy produkcji umywalki drewnianej prezentowanej na zdjęciu wykorzystano blok dębu klejonego, przez co umywalkę wyróżnia większa odporność na różnego rodzaju naciski i przeciążenia. Pokrycie drewnianej umywalki specjalną powłoką lakierowaną sprawia, że jest ona całkowicie wodoszczelna oraz odporna na działanie zmiennych temperatur. Na rynku dostępne są specjalne preparaty do czyszczenia powłok lakierowanych, przez co utrzymanie drewnianej umywalki w czystości jest proste.

 Umywalka drewniana

Fot. www.umywalkidrewniane.pl

Lite drewno w połączeniu z oryginalnym designem będzie piękną ozdobą wnętrza łazienki. Oryginalna drewniana umywalka świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnej i minimalistycznej aranżacji łazienki, jak również w klasycznych wnętrzach. Umywalki dostępne są tylko i wyłącznie na zamówienie, a ich koszt w zależności od sklepu waha się w granicach 1800-2100zł.

Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Zdjęcia: www.umywalkidrewniane.pl

POLECANE ARTYKUŁY