Podstawą życia jest woda. Pod każdym względem. Ma nas nie tylko utrzymać przy życiu ale także potrzebna jest do zapewnienia podstawowej higieny zapewnia  świeżość i dobre samopoczucie. W tym celu wodę wykorzystujemy w podstawowych sprzętach w łazience. Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne, do niedawna niewyobrażalne  funkcje nowej toalety myjącej sprawiają, że poziom komfortu w łazience nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Nowoczesny design funkcjonalnej toalety myjącej

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera harmonijnie wtapia się w przestrzeń każdej łazienki. Projekt Christopha Behlinga cechują wysokiej jakości materiały, czyste i jasne przejścia oraz optymalne połączenie techniki i wzornictwa. Chromowana powierzchnia osłony oraz gra odbitych świateł nadają konstrukcji niezwykłej lekkości. Całość podkreślona jest delikatnym akcentem świetlnym na dolnej krawędzi muszli.

Higiena na pierwszym miejscu

Głównym atutem toalety myjącej Geberit AquaClean Mera jest zastosowanie innowacyjnej technologii mycia WhirlSpray, umożliwiającej mycie dwiema dyszami. Oddzielny natrysk do higieny intymnej dla kobiet wyróżnia się łagodnym strumieniem wody i znacznie ułatwia codzienne korzystanie z toalety. Dynamiczna domieszka powietrza w połączeniu z wodą tworzy natrysk, który myje i masuje pozwalając osiągnąć nowy wymiar komfortu. Rozpoznawanie użytkownika umożliwia uruchamianie natrysku dopiero wtedy, gdy użytkownik usiądzie na toalecie. Dzięki temu natrysk nie uruchamia się przypadkowo. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera dysponuje dodatkowo suszarką do obszarów stref intymnych. Dysza myjąca i dysza susząca stanowią idealne dopełnienie przyjemnego użytkowania Geberit AquaClean Mera wyznaczając nowy poziom luksusu.

Czytaj więcej: Nowy standard w Twojej łazience

Nowy wymiar komfortu w łazience

Innym istotnym elementem toalety myjącej Geberit AquaClean Mera jest funkcja cichego i dokładnego spłukiwania. Wszystko za sprawą opracowanej przez Geberit asymetrycznej geometrii wnętrza bezkołnierzowej miski ceramicznej z technologią TurboFlush, optymalnie dopasowanej do spłuczki Geberit. Takie połączenie jest gwarancją nowego wymiaru wygody i funkcjonalności w łazience. Wysokiej jakości miskę ceramiczną wyróżnia również specjalna powłoka zapobiegająca osadzaniu się brudu, co zapewnia dodatkowe poczucie komfortu.

Oddychaj swobodnie

Aby przyjemności korzystania z łazienki nie zakłócały niemiłe zapachy, na przykład  w modnej łazience połączonej z sypialnią, toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wyposażona została w odciąg nieprzyjemnych zapachów. Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Odciąg uruchamiany jest automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej.

Dodatkowe funkcje toalety niespotykane wcześniej

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera posiada imponujący wachlarz funkcji zapewniających komfort w łazience. Wyposażona została w funkcje „Welcome”, które zaskoczą zarówno domowników, jak i gości.
•    Jedną z nich jest podgrzewanie deski oraz wody
•    Kolejną dogodnością jest automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej oraz dyskretne oświetlenie dla lepszej orientacji w porze nocnej
•    Wszystkie funkcje są włączane przez czujnik wykrywania użytkownika, który poprzez sterowanie zdalne programuje i zapisuje w pamięci osobiste ustawienia dostosowane do indywidualnych potrzeb. W ten sposób Geberit gwarantuje optymalny stosunek komfortu do ilości wykorzystanej energii.

Wszystkie te funkcje oraz dopracowane detale estetyczne sprawiły, że toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera nagrodzona została Design Plus Award 2015 na targach ISH we Frankfurcie.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Geberit: www.geberit-aquaclean.pl