Aranżacja nowoczesnych wnętrz coraz częściej daje nam dowody na to, że świat mody zgrabnie przenika się ze światem wnętrzarskim. Trendy obowiązujące na pokazach mody, bardzo często znajdują także odzwierciedlenie w trendach dotyczących aranżacji wnętrz. Najlepszym tego dowodem jest najnowsza kolekcja ceramiki łazienkowej według projektu Ewy Minge, które idealnie wpisuje się w stylistykę nowoczesnej łazienki.

Design w łazience: nowoczesna łazienka według Ewy Minge

Najnowsza kolekcja wyposażenia łazienki według projektu Ewy Minge to ceramika łazienkowa w stylu glamour. Kreatywne rozwiązania w aranżacji łazienki zastosowane przez projektantkę zostały przeniesione ze światowych wybiegów mody. Kolekcja akcesoriów łazienkowych zaskakuje niecodziennymi kształtami, wysokim połyskiem i klasycznymi kolorami. Dominuje w niej elegancka czerń, czysta biel oraz soczysta czerwień. Całość idealnie wpisuje się w stylistykę nowoczesnej łazienki, która urzeka niecodziennym designem.

Nowoczesne preferencje Polaków: wanna czy prysznic? Raport Akademii Roca

 

Kolekcja wyposażenia łazienki: pikowana estetyka

Kolekcja stworzona we współpracy z Ewą Minge składa się z umywalki stojącej, umywalki nablatowej i wanny. Wszystkie te elementy charakteryzuje oryginalny design nawiązujący do rozłożystych, pikowanych poduszek. Intrygujący kształt i forma ceramiki łazienkowej ma zachęcać do odpoczynku i sprawiać, że nie będziemy mogli oprzeć się dotknięciu, pogłaskaniu pikowanej serii akcesoriów łazienkowych, które zostały wykonane z materiału nabierającego temperatury otoczenia. Kolekcję charakteryzuje także zafascynowanie nieco baśniową estetyką Hieronima Boscha – obłe formy umywalek wprowadzające do wnętrza wrażenie harmonii i łagodności cechuje estetyka z pogranicza marzeń sennych i malarstwa.