Wanny marki Poolspa wykonane są z akrylu i poddawane procesowi laminowania, który jest typowy dla produkcji jachtów. To sprawia, że wanny są niezwykle trwałe, a ich powierzchnia jest przyjemna w dotyku i wyróżnia się dużą odpornością na niszczące oddziaływanie produktów chemicznych. Dodatkową zaletą wanien jest możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów podnoszących komfort kąpieli. Designerskie kształty wanien sprawiają, że pełnią one już nie tylko funkcję użytkową, ale są także wyjątkową ozdobą aranżacji łazienki.

Wanny Poolspa: jaki model wybrać?

W ofercie Poolspa znajdziemy wiele modeli wanien. Do wyboru mamy wanny prostokątne, wolno stojące lub wanny funkcyjne. Przy wyborze konkretnego modelu wanny do swojej łazienki, ważne jest dopasowanie jej do wnętrza. Na co warto zwrócić uwagę? O czym trzeba pamiętać wybierając nowy model wanny?

  • Wanny prostokątne: prostokątne modele wanien sprawdzą się nie tylko w mniejszych łazienkach, ale także w pomieszczeniach nieco większych. Wanny narożne o zaokrąglonych kształtach nadadzą każdemu wnętrzu nieco romantycznego charakteru. Dzięki szerokim frontom, użytkownik podczas kąpieli może oddać się lekturze ulubionej książki lub wykorzystać front wanny jako podstawkę pod lampkę wina. W ofercie Poolspa znajdziemy także propozycję wanny dwuosobowej, wyposażonej w wygodne zagłówki.
  • Wanny wolno stojące: wanna wolno stojąca będzie bohaterem większych łazienek. Ustawiona w strategicznym punkcie pokoju kąpielowego, będzie wyznaczała styl wnętrza i nada wyjątkowego charakteru całej aranżacji. Ten typ wanien najpiękniej zaprezentuje się ustawiony w centralnym punkcie łazienki tak, by wszystkie inne elementy wyposażenie dopełniały całości i eksponowały jego formę.
  • Wanny o asymetrycznej formie: te, z wydłużoną jedną stroną, są nie tylko ozdobą łazienki, ale pełnią także rolę wygodnego oparcia podczas kąpieli. Stylowe wanny idealnie sprawdzą się w eleganckich oraz klasycznych aranżacjach wnętrz.
  • Wanny dostosowane do osób niepełnosprawnych: w ofercie Poolspa znajdziemy także wanny dostosowane do osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Specjalnie zaprojektowane szerokie i płaskie półki umożliwiają swobodne i bezpiecznie korzystanie osobom niepełnosprawnym.