Innowacyjne formy ceramiki łazienkowej według marki Laufen wzbogacą wnętrze każdej łazienki. Zwykłemu pomieszczeniu nadadzą niezwykłego wyrazu. Nieszablonowa forma umywalki wykonanej z innowacyjnego materiału SaphirKeramik na nowo wyznaczy styl twojej łazienki.

Rewolucja w urządzaniu łazienki: SaphirKeramik od Laufen

Rewolucyjne możliwości innowacyjnego materiału SaphirKeramik stały się wyzwaniem dla niemieckiego projektanta Konstantina Grcica. Jego zamiarem było wydobycie przemysłowej dokładności oraz możliwości dopasowania przedmiotów do indywidualnych potrzeb w pracy projektanta. W celu osiągnięcia zamierzonego celu, postawiono przede wszystkim na wyjątkowe, zaokrąglone kształty, wzór oraz fakturę ceramiki łazienkowej. W efekcie powstały elementy ceramiki sanitarnej, które zachwycają połączeniem geometrycznych kształtów. Stało się to możliwe dzięki niezwykłej technologii SaphirKeramik umożliwiającej nadawanie różnorodnych kształtów. W projekcie umywalki Toana Nguyena, klasyczne podejście do ceramiki sanitarnej zostało przełamane w innowacyjny i niezwykły sposób. W efekcie powstała niemal płynna forma umywalki, której istotą jest zachwycający design. Wyjątkowo cienkie ścianki w połączeniu z delikatnością i subtelnością wyrazu, na nowo definiują nieograniczone możliwości twórcy i prezentują zachwycający design.

Firma Laufen zaprezentowała możliwości rewolucyjnego materiału SaphirKeramik na Międzynarodowych Targów Meblowych 2014 w Mediolanie.