Bateria umywalkowo-bidetowa: funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki

 Bateria umywalkowo-bidetowa: funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki

Bateria umywalkowo - bidetowa z rączką natrysku Ferro.

Fot. materiały prasowe Ferro

Aranżacja małej łazienki to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeżeli zależy nam na estetyce wykończenia i  uzyskaniu maksimum komfortu. Funkcjonalne rozwiązanie dla małej łazienki to bateria umywalkowo-bidetowa marki Ferro. jakie czynności w życiu codziennym ułatwi takie urządzenie?

Ze względu na niewielkie wymiary pomieszczenia łazienki zapewne ograniczymy strefę kąpieli do natrysku, zamiast instalowania obszernej wanny. Natomiast w części przeznaczonej na toaletę nie zmieścimy już praktycznego bidetu. Na rynku są jednak rozwiązania, które pozwalają ominąć ten ostatni problem. Jedną z propozycji opracowała firma Ferro. Jak ona wygląda?

Funkcjonalne rozwiązania do małej łazienki: 2 w 1

Jednym z rozwiązań dla małej łazienki jest bateria umywalkowo-bidetowa Metalia 56 marki Ferro. Bateria montowana na umywalce składa się z nieruchomej wylewki oraz regulatora strumienia i głowicy ceramicznej oraz zaworu ciśnieniowego z funkcją auto-stop. Integralną częścią urządzenia jest rączka natrysku z zaworem zwrotnym oraz uchwytem pozwalającym na montaż do ściany. W komplecie znajdują się także przyłącza elastyczne i wąż w oplocie metalowym o długości 150cm. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Odchylając do góry uchwyt wylewki uruchamiamy wypływ wody z baterii o żądanym natężeniu strumienia. Jeśli chcemy, aby woda popłynęła przez rączkę natrysku wystarczy wcisnąć przycisk umieszczony na rączce natrysku. Naciśnięcie go skieruje przepływ wody przez natrysk. W ten sam sposób, przez puszczenie przycisku możemy zablokować przepływ przez rączkę natrysku - strumień wody automatycznie popłynie przez wylewkę w baterii.

Funkcjonalne rozwiązania do małej łazienki: i wszystko staje się prostsze

Zastosowanie baterii jest wielorakie. Dzięki rączce natrysku szybka toaleta i umycie włosów nad umywalką nie będzie już problemem. Rączka natrysku zamocowana na ścianie pomiędzy umywalką a bidetem doskonale zastąpi baterię bidetową. Urządzenie będzie pomocne także w czasie domowych porządków: bez problemu, nie brudząc jak do tej pory kabiny prysznicowej, opłuczemy nad toaletą pojemniki czy komorę odkurzacza, oczyścimy mocno zabrudzone obuwie turystyczne, a nawet łapy naszego czworonoga po jesiennym spacerze. Z łatwością napełnimy też wodą nawet sporych rozmiarów wiadro, czy miednicę, co przy zwykłej baterii umywalkowej często jest niewykonalne.

 Bateria umywalkowo-bidetowa: funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki

Bateria umywalkowo - bidetowa z rączką natrysku Ferro.

Fot. materiały prasowe Ferro

Funkcjonalne rozwiązania do małej łazienki: eko rozwiązania

Bateria umywalkowo-bidetowa należy do 12-elementowej kolekcji Metalia 56. Urządzając małą łazienkę warto wziąć pod uwagę także nowoczesną baterię natryskową podtynkową, wyposażoną w regulator ceramiczny FerroClick z systemem kontroli ciepłej wody. Jednorodna stylistycznie i funkcjonalna armatura z kolekcji Metalia 56 pozwoli na aranżację komfortowej i estetycznej łazienki.

 Bateria umywalkowo-bidetowa: funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki

Bateria natryskowo - podtynkowa Ferro.

Fot. materiały prasowe Ferro

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Ferro

POLECANE ARTYKUŁY