Aranżacja łazienki jest pomysłowa i nowatorska. Na pierwszy rzut oka wnętrze wydaje się dość zwyczajne. Połączenie szarych płytek z bielą dało spokojny i stonowany efekt w aranżacji łazienki. Projekt łazienki został dobrze przymyślany. Mamy w niej tylko potrzebne sprzęty, dzięki temu łazienka nie jest zagracona.

Aranżacja łazienki: prosto i szykownie

Niewielka łazienka nabrała lekko industrialnego charakteru dzięki szarym płytkom na ścianie i podłodze, które przypominają beton. Ich chropowata struktura ładnie współgra z niewyszukanym aluminiowym oświetleniem. Aranżacja łazienki jest prosta, ale funkcjonalna. Poręczne półki na drobiazgi i pojemny schowek za pomalowanymi na biało drzwiami, pomogły wprowadzić do łazienki porządek i powiększyć powierzchnię.

Aranżacja łazienki: kolor tworzą dodatki

Ta aranżacja łazieni nabrała życia dzięki kolorowym dodatkom. Pomysłowa łazienka szybko się nie znudzi, bo charakter wnętrza można w zmienić w jednej chwili – wystarczy zmienić kolor łazienkowych dodatków. Ciekawa zasłona prysznicowa z kodem kreskowym nawiązuje do podobnego motywy na łazienkowym dywaniku. Aranżacja łazienki jest spójna i nowoczesna, a dzięki pomysłowym dodatkom, łazienka nie jest nudna.