Nowoczesne łazienki: aranżacje z kolorem pomarańczowym

Nowoczesne łazienki i ich aranżacjebiałe lub szare, dzięki kropli ciepłej pomarańczy mogą być ciepłe i energetyczne. Pomarańczowy to kolor wyrazisty i w aranżacji łazienki trzeba go stosować ostrożnie. W galerii kilka pomysłów na zdjęcia łazienek z tą barwą.

Dodatki w pomarańczowej łazience
Nowoczesna pomarańczowa łazienka
Ściany w pomarańczowej łazience
Pomarańczowa łazienka w całosci
Pomarańczowa umywalka w pomarańczowej łazience

Pokazujemy na kilku zdjęciach przykłady nowoczesnych łazienek, w których znajduje się tylko kilka pomarańczowych dodatków, aż do łazienek w wersji „total look” w barwach pomarańczy. Kolor pomarańczowy nie jest łatwy w aranżacji łazienki, ale umiejętnie zastosowany na pewno odwdzięczy się nam tym, że nowoczesne łazienki, białe lub szare, staną się oryginalne i energetyczne. Planując łazienki aranżacje z pomarańczowymi elementami powinniśmy określić na ile lubimy ten kolor i czy decydujemy się tylko na dodatki czy idziemy na całość, czyli np. kupujemy pomarańczowe płytki do łazienki. Pamiętajmy, że pomarańczowe, nowoczesne łazienki nie mogą być średnie. Powinniśmy więc na początku zdecydować się czy w tym kolorze będą to tylko dodatki, czyli ręczniki, dywaniki, pojemniki na kosmetyki lub świece, czy też płytki na ścianach.

Nowoczesne łazienki: dodatki w kolorze pomarańczy

Jeśli decydujemy się na dodatki ożywiające szarość lub biel zastanówmy się nad miejscem użycia koloru pomarańczowego. Najlepiej jak będzie to miejsce nietypowe, czyli sufit lub podłoga. Może to też być ceramika, na przykład umywalka. Umywalka jest sprzętem, który w razie czego łatwo wymienić. Może to też być pomalowana farbą zmywalną ściana za wc i bidetem. Farba nas ścianie i umywalka są miejscami i sprzętami, które dają nam poczucie, że jeśli kolor pomarańczowy nie okaże się tym idealnym kolorem, o który nam chodziło, to zmiany nie będą ani trudne, ani kosztowne.

Nowoczesne łazienki aranżacje: pomarańcz na całości

Łazienki aranżacje w całości w kolorze pomarańczowym są pomysłem bardzo ciekawym, ale na pewno dla osób, które są zdecydowane i pewne swojego wyboru. Jeśli decydujemy się na całe ściany, to istotny jest odcień pomarańczu. Może być to odcień bardzo mocny wręcz neonowy, a może być delikatny i pastelowy. W ten sposób mogą powstawać na przykład nowoczesne łazienki dla nastolatka lub młodego, energicznego mężczyzny, a pastelowa będzie fajnym pomysłem dla kobiety, która szuka ciekawych i odważnych rozwiązań. Dobrym pomysłem na zastosowanie koloru pomarańczowego jest wyłożenie płytkami w tym kolorze kabiny prysznicowej.

Dodatki do wnętrz w kolorze brązowym
camera

Dodatki w kolorze: urządzamy się w rytmie kolorów!

LISTA ZAKUPÓW

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: Mariusz Bykowski, Konrad Kalbarczyk, Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY