Nowoczesne baterie łazienkowe: luksus, elegancja i funkcjonalność

Baterie łazienkowe często nazywamy biżuterią dla wnętrza. Dlatego tak uważnie dobieramy jej wszystkie elementy, zwłaszcza do modnych aranżacji łazienek nowoczesnych i minimalistycznych. Baterie umywalkowe, prysznicowe czy wannowe – wszystkie przyciągają wzrok. Armatury z linii KOHLMAN BOXINE są dopracowane w najdrobniejszym detalu i dostępne dla każdego!

Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE
Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE
Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE
Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE
Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE

Linia baterii łazienkowych KOHLMAN BOXINE jest odzwierciedleniem wyszukanego wzornictwa w połączeniu z  najwyższą jakością oraz funkcjonalnością. Staranny dobór materiałów, z których wykonane są baterie marki KOHLMAN sprawia, że są odporne na intensywne używanie i trudny, specyficzny mikroklimat panujący w łazience, czyli wilgoć i parę wodną oraz  łatwo je utrzymać w czystości. Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE wykonane są według najnowszej technologii sanitarnej.

Co wyróżnia baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE?

Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE projektowane są w oparciu o badania rynku. To co dzisiaj wyznacza trendy, jutro także powinno być atrakcyjne i robić wrażenie. Baterie wykonane są z najwyższej jakości mosiądzu pokrytego czystym chromem. W połączeniu z oryginalnym i nowoczesnym designem tworzy to kombinację luksusu, elegancji i funkcjonalności. A wszystko w atrakcyjnej dla klientów cenie. Dzięki temu produkty pasują do wnętrz klasycznych i nowoczesnych – ich uniwersalna estetyka nada wyrazu każdej przestrzeni. Baterie łazienkowe KOHLMAN BOXINE świetnie prezentują się na tle nowoczesnych, wielkoformatowych płytek i kamienia. Podtynkowe baterie prysznicowe przyciągną wzrok w minimalistycznym natrysku bez kabiny.

 Bateria umywalkowa ścienna KOHLMAN

Fot. Materiały prasowe: Kohlman

Baterie łazienkowe z obrotową wylewką

Linię baterii  KOHLMAN BOXINE wyróżnia nowoczesne, eleganckie wzornictwo. Wszystkie baterie są jednouchwytowe, wyposażone w mieszacze, ułatwiające regulację natężenia strumienia i temperatury wody jedną ręką. W skład linii BOXINE wchodzą baterie:
•    umywalkowe sztorcowe i podtynkowe,
•    baterie wannowe sztorcowe trzyotworowe, ścienne natynkowe i podtynkowe,
•    bateria bidetowa
•    zestawy prysznicowe ze słuchawką i deszczownicą w opcji
•    deszczownica ścienna i sufitowa
•    bateria kuchenna, sztorcowa
Baterie sztorcowe: umywalkowe, wannową, bidetową i kuchenną  spośród konkurencji wyróżnia, obrotowa wylewka. Ułatwia ona napełnianie naczyń wodą i mycie umywalki oraz zlewu. Baterie umywalkowe z linii BOXINE wyposażone są w wylewki o dwóch długościach 12 i 20 cm – łatwiej dopasujemy je zarówno do małej jak i do dużej ceramiki. Wszystkie baterie wyposażone są w nowoczesne perlatory pozwalające oszczędzać wodę. Okrągłe deszczownice dostępne są w 5 wielkościach od 20 cm do 40 cm, z możliwością montażu na ramieniu ściennym lub sufitowym. Systemy prysznicowe podtynkowe przybierają zdecydowanie bardziej nowoczesną formę, powinniśmy je zaplanować na etapie projektowania łazienki lub przed remontem.

Więcej o bateriach łazienkowych: www.kohlman.com.pl

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Zdjęcia: Materiały prasowe: Kohlman

POLECANE ARTYKUŁY